Problem

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Ric0, 18 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ric0

Ric0 User

Witam

od jakiegoś czasu pojawił się problem otóż gdy gram na trybie pełnoekranowym i klikam powrót do normalnego trybu cała gra i przeglądarka staje po prostu scina totalna nie da się jej wyłączyć bo komputer też zacięty jaka może być tego przyczyna może to być związane z jakimś programem który coś knoci ? zdarza się to na każdej przeglądarce i nie znam przyczyny to samo z filmami wrzuconymi na forum gdy otwieram na tryb pełnoekranowy i z niego wychodzę to już mogę śmiało restartować komputer bo zawieszony całkowicie...

2. mm70_9

mm70_9 User

Raczej problem z Twoim komputerkiem... a dokładniej problemy z ustawieniami lub sterownikami karty graficznej. Takiego błędu nie zanotowałem na żadnym urządzeniu w tej grze a korzystałem z wielu. Problemy z grafiką najprościej rozwiązać poprzez ściągnięcie i instalację nowych sterowników, jeśli to nie pomoże to poproś kogoś bardziej ogarniętego by sprawdził logi jakie zadanie robi ścinkę i coś z tym zrobi. Może też być problem z brakiem pamięci ram. Zdalnie nikt Ci nie pomoże... można tylko gdybać.

Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
  3. TUITAMIBAM

TUITAMIBAM User

mam to samo

4. Ankalagon

Ankalagon User

Grasz na win10 ( zgadłem? zapewne Lenowo) i system w tym czasie pobiera aktualizacje ( wyskakują tez komunikaty że konto MF do sprawdzenia, że kopia zapasowa itp - powyłączaj to wszystko bo to moim zdaniem jest niepotrzebne ). Sprawdź ustawienia i obciążenie dysku twardego - dokładnie przepustowość danych dysku ( jak będzie 100% to znaczy że mieli coś z sieci jak będzie mniej to znaczy że wraca do normy )- nic na to nie poradzisz prawdopodobnie - pobierz aktualizacje i ponownie je zainstaluj zrób ze dwa restarty i powinno działać do czasu aż ponownie przeglądarka się zapcha. I nie jest to problem z grafiką problemu szukałbym raczej na lini adoble flesz- dysk twardy - przeglądarka.

Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
  5. Ric0

Ric0 User

niestety aktualizacje pobrane wszystkie, nic nie mieli dysk jest prawie na 0 nawet grając poinstalowane sterowniki do grafiki też nic nie pomogły ale ewidetnie problem tkwi w oprogramowaniu nie w sprzęcie bo nawet jak włączam tryb pełnoekranowy to po kliknięciu na mape prawym przyciskiem myszy zamiast normalnego komunikatu o wersji flasha mam poprostu czerwone okienka
    dodaje screeny
    https://imgur.com/f7lygIb
    https://imgur.com/zvje8Jp
    tak windows 10 i laptop lenovo :p

niestety chciałem pobrać program do logów ale aktualnie jedyny program jaki jest bez wirusów w internecie to ccleaner więc nie ma sensu sobie zaśmiecać dodatkowo system :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 maja 2020
  6. Ric0

Ric0 User

widzę że nikt nie ma nawet pomysłu co może być problemem:confused:

7. Ankalagon

Ankalagon User

Bez sprawdzenia historii "logów" to można tylko gdybać. I o też nie daje pełnego obrazu problemu. Najlepiej jak to lenovo skonsultuj to z działem pomocy technicznej lenovo.

8. mm70_9

mm70_9 User

To nie uruchamiaj trybu pełnoekranowego bo to błąd po Twojej stronie a nie gry. Nie podałeś co to za sprzęt ale po kolei: przeinstalować falash, czy na różnych przeglądarkach to samo? przeinstalować , sprawdzić czy nie brakuje pamięci ram - podczas gry w menadżerze zadań, czy karta graficzna i sterowniki ok , test pamięci ram i hdd , czy system w pełni sprawny bez śmieci i wirusów, jakie temperatury. Co do logów to podgląd zdarzeń ale i tam nie wszystko widać, ccleaner to "odkurzacz" do czyszczenia a nie program do analizy logów.Taki błąd to często zabawa na długie wieczory i może zakończyć się pełną reinstalacją systemu lub nawet wymianą sprzętu. Tak zdalnie to wróżenie z fusów i nikt nie poda Ci 100% rozwiązania.

9. Ric0

Ric0 User

a gdzie można znaleźć ten program farbar recovery scann tool żeby zobaczyć co tam się w systemie dzieje tylko od razu mówie że szukałem na kilku stronach i wszędzie był zawirusowany :p

Poleć tę stronę