Problem

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika RuskiPet, 18 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RuskiPet

    RuskiPet User

    Czy ktoś też ma problem przy zmianie konfy zacina obraz tak 2 sek
     
  2. Hurkisq

    Hurkisq User

    2 sekundy to jeszcze tragedii nie ma
    zdarza się na dłużej
     
  3. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,

    Proszę o trzymanie się tematu, zbędne komentarze zostają usunięte.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  4. Disney

    Disney User

    też tak mam i nie wiem dlaczego tak się dzieje...u mnie pomaga przelogoanie się
     
  5. Obraz tnie ale gra toczy się dalej... dziwniejsze lagi jaki napotkałem to: po zalogowaniu na mapę całkowity brak widoczności swojego statku i latasz niczym po niby pustej mapie, dłuższa kilkunastosekundowa całkowita rozbieżność pomiędzy swoją lokalizacją a widokiem na minimapie ( minimapa pokazuje że jesteś w zupełnie innym miejscu i to jest raczej prawidłowa lokalizacja) . Często nie wystarczy poczekać tylko trzeba ponownie zalogować się na mapę
     
  6. skeletica

    skeletica User

    ja mam problem że jak otwieram hangar i chcę przerzucić osłony lasery itd lub zmontować coś w montowni to gra się zawiesza i muszę grę zamknąć i ponownie odpalić...