Problemy logowaniem

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 25 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!!

  Na DarkOrbit, a także na inne gry Bigpoint trwają atakiDDoS już przez cały dzień. Powoduje to problemy z logowaniem we wszystkich grach Bigpoint. Nasi koledzy z działu technicznego oraz z naszych zespołów ds. gier badają i próbują rozwiązać problemy tak szybko, jak to możliwe. Niemniej jednak rozumiemy, jak frustrująca jest ta sytuacja dla was wszystkich. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie opinie i wsparcie!
  Takie ataki są bardzo paskudne i rujnują wszystkim rozgrywkę. Z atakami DDoS na nasze amerykańskie instancje zmagaliśmy się już w ostatni weekend i od dziś wszystkie nasze serwery są zagrożone.
  Nasz zespół techniczny robi, co w jego mocy, aby powstrzymać te ataki we współpracy z dostawcami zabezpieczeń.
  Z pewnością zrekompensujemy straty, gdy tylko wszystko znów będzie działać płynnie, ale na razie musimy się wstrzymać, aż sytuacja znów się ustabilizuje.


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  «ɢ12»ᴩʟ3 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.