Problemy z lataniem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika *zyguzygu*, 9 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Czy inni gracze też mają problemy z załadowaniem gwiezdnego systemu?
    Od godziny próbuję pograć i nic z tego, gwiezdny system ładuje się z oporem, a jak się załaduje to nic nie ma.
    Sprawdzane na dwóch Internetach i komputerach.
    Dziś czyli 09,09 21:00
     
  2. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    mam to samo od 21 probowałem chwile, jest po 22 i nadal... dziala juz strona startowa i reszta, okno gry nie
     
  3. doncik

    doncik User

    u mnie raz działa, raz nie, podobnie było w zeszłym tygodniu
     
  4. no ja mam problem z zalogowaniem się na stronę główną do konta, a z lataniem jest totalna porażka, a o zalogowaniu się na statek już nie wspomnę, jest bardzo poważny problem
     
  5. Zary-pl

    Zary-pl User

    No niestety godzina 6,49 dalej występuje ten sam problem gra się nie ładuje próbuję już od godziny dochodzi do odbierz i widzę ciemność lub wyskakuje błąd 503 albo 504 próbowałem wejść przez URL to samo się dzieje badziewie ładuje do pewnego momentu i dalej dupa herbatniki czyściłem i dalej nic . Zamiast wprowadzać durne dodatki wziął by się biglag za naprawę tej naprawdę już gównianej gry
     
  6. jacaaa2

    jacaaa2 User

    tez tak mam Ciekawe czy Booty maja to samo ,nie ma jak sprawdzic :( bo zalogowanie niemozliwe
     
  7. .-krezus-.

    .-krezus-. User

    Widzę że problem nie tylko u mnie ,gwiezdny system dalej się nie ładuje
     
  8. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    też mam lagi,

    no to już jest końcówka, weźcie się za książki bo i tak już wrzesień :eek:
     
    -dshh14- lubi to.
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    Gra padła, może po reanimacji będzie mniej błędow i lag w co zresztą przy talencie naszych programistów szczerze wątpie.
     
  10. Stanleyek

    Stanleyek User

    Gra i lagi wróciły, pelny sukces.