Problemy z różnicą czasu między witryną a mapą gry na niektórych serwerach

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 6 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  W tej chwili mamy problem z kilkunastogodzinnymi różnicami czasu między stroną gry, a mapą. Dlatego w weekend, może się zdarzyć , że zapowiadane wydarzenia (takie jak nagrody bonusowe we wrotach lub inne ogłoszenia na stronie gry) nie są wyświetlane we właściwym czasie , ale kilka godzin wcześniej. A tak naprawdę wydarzenie nie rozpoczęło się jeszcze w grze (czyli na mapie). Może to spowodować utratę niektórych dodatkowych nagród. Jeśli tak, wyślij zgłoszenie do pomocy technicznej, abyśmy mogli zbadać problem.
  Ale pamiętaj o tym problemie, gdy zobaczysz specjalne ogłoszenie o wydarzeniu na stronie gry i najpierw upewnij się, że jest ono aktywne. Dotyczy to następujących serwerów:
  serwer
  Opóźniony
  US1
  3 godziny
  GA 1
  3 godziny
  GA2
  3 godziny
  MX1
  2 godziny
  RU5
  2 godziny
  Bardzo nam przykro, że nie mogliśmy rozwiązać tego problemu przed rozpoczęciem weekendu, ale zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej to naprawić.
  Dziękujemy za zrozumienie.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  T0środek lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.