Opinie Programy Bugi Oszuści .

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Kaja_Kot, 16 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kaja_Kot

    Kaja_Kot User

    Witam od kilku dni , gdy jest Event zauważyłam kilka nieścisłości w tej grze . Mianowicie : 1. Jest pewien gracz który lata na jakimś programie do zaznaczania i mało tego posiada kilkanaście kont o takiej samej nazwie jak on które podążają za nim po każdej możliwej mapie ..
    I gdy gracz ten zacznie bić gracza , czy Npc te konta wykonują te same ruchy co on . Z pewnych źródeł dowiedziałam się jak nazywa się ten program i na jakiej zasadzie on działa . Jest to najzwyklejszy w świecie bot z dodatkowymi tak zwanymi "Pluginami" - czyli jakimiś wtyczkami które rozbudowują tego bota . I kiedyś już wysyłałam wam wiadomość do pomocy technicznej jak pewien klan bił w ten sposób Behemoty na wszystkie mapy , i dostaliście zarówno filmik jak i nazwy i profile tych kont wraz z ich ID. I do dnia dzisiejszego nic nie zrobiliście a graczy którzy używają tego programu jest coraz więcej jak i na naszym , jak i na innych serwerach . Bo wy uważacie że nie ma problemu . I zastanawiam się czy którakolwiek osoba z naszej Szanownej Administracji lata czasem po mapach i czy widzi co dzieje się na tym serwerze . Wasz brak sprawiedliwości zniechęca innych graczy którzy chcą sobie w spokoju pograć w uczciwy sposób a nie używając botów i innych tego typu " niedozwolonych "programów .
     
    -dshh14- lubi to.
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    należy to zgłosić do pomocy technicznej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.