Prometheus - czy najlepszy ?

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Michers, 6 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Michers

    Michers User

    Nigdy nie bylem dobry w te klocki, wiec poprawcie:

    Prometheus na 16 level: 226 na strzał plus 200 co 5 sek.
    Magmadrill na 16 level : 253 na strzał (PVP)

    Przez 5 sek. oddaje 12-15 strzałów
    12*226+200=2912
    12*253=3036
     
  2. Kexin

    Kexin User

    Popełnieś błąd bo prometeusz przez te 12 sek. zada co najmniej 2 razy po 200 a przeważnie 3 razy dlatego że jak zaczynasz atak to o jest naładowany i zadaje te dodatkowe szkody ale jeśli nawet nie był u naładoway bo zmieniłes konfe lub biłeś przed chwilom coś innego to wciąż 12*226+2*200=3112
    EDIT.Z tego co mi wiadomo to przez 5 sec. odajesz 5 strzalow
     
  3. Dzieki wlasnie chcialem sie zapytac bo jakos mi to nie pasowaLO +
    PERSY WYWAlilem na na peta roznica duza
     
  4. Michers

    Michers User

    strzelałem na vedze z x4 i co 12-14 strzał jest jednorazowo inna dźwięk strzału. Myślę, ze to te dodatkowe 200 z promka.
    Wez stoper i zmierz , ile strzałów oddasz przez 5 sek.
     
  5. Kexin

    Kexin User

    To ty weź wyłącz wspomaganie rakiet i wyrzutni i sprawdź ile przez 5sek. ci się wyświetli obrażeń zarówno dźwięki jaki animacje laserów nie pokrywają się z obrażeniami.
     
  6. Michers

    Michers User

    skoro tak,to masz racje, opierałem się na animacji, a tam vega oddaje 3 strzały na sekundę
     
  7. .Obelix.70

    .Obelix.70 User

    Tak, ale nie ze wszystkich laserów na raz. Pełna salwa jest co 1 sek., tylko lasery strzelają partiami.
     
  8. Michers

    Michers User

    no to ostatnia próba :D
    Czy wartość plus 200 jest stała, czy podstawowa?
     
  9. Lednox1

    Lednox1 User

    słyszałem, że te 200 nie jest podwajane przez bonusy %, ale mi sie wydaje ze jednak jest.
     
  10. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    Jakkolwiek by przyjąc to promek wygrywa

    https://darkorbit.fandom.com/wiki/Laser_cannon

    moje rachunki:

    magma 235 x 7,5% = 252,6 dmg

    promek 210 x 7,5% + 40* (zakładamy że bonusu ulepszenie nie zwiększa, *- [200 dmg podzielić na 5]) = 266 dmg

    promek (210+40) x 7,5% = 269 dmg



    bonus 200 co 5 sek, czyli przyjmujemy co piąty strzał
    jeden strzał jedna sekudna
     
  11. Kexin

    Kexin User

    Sprawdzałem to na jednym promku i z x1 bilem po 600 a na rozproszeniu po 1k a z x4 po 2k+ a na rozproszeniu po 4k więc ta wrotość 200 jest raczej podstawowa.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2020
  12. Michers

    Michers User

    bonus to nie tylko ulepszone drony. jeszcze jest seprom, hawoc, szkoleniowa, bostery....
    Nie szukam dziury w całym, moja zagwozdka to - ulepszanie czas zacząć.
    Mam 3 promki i ponad 30 magmy. Opłaca się ulepszać czerwone, czy zbierać promki.
     
  13. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    ale te bonusy co wymieniles dają % tyle samo i magmie i promkowi

    z moich wyliczec wynika że lepsze sa promki, różnica ~17 dmg ale wliczając to co wymieniles wzroscie do ok. 35 dmg na laser
    więc roznica z x1 strzału z 36 sztuk laserów moze wyniesc ~1250 dmg na ture
    z x4 to juz 5k na ture

    zależy jak Ci na tym zależy, promki to duzy koszt i duzo czasu. Chyba że juz masz wszystko porobione to mozna sie bawic
    ale jak bym porobil magmy (bo sie mi nie chce grac)
     
  14. Lednox1

    Lednox1 User

    promki na wszsytko, a mg na graczy tylko ;)
     
  15. Musle ze tu są gracze dojrzli, sory ale sie myliłem czytając te mlaskanie = promki, magmy, ziemiaczki, laleczki itp!! , tak jak by nie było nazw rzeczywistych, panowie ogarnijcie sie trochę??, albo spowrotam do przedzszkola tam dzieci sylabują.No coment!!
     
  16. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    promeczek i promuś lepsze są od magmusiek kumanto?
    problem?
    no włacha
     
    Legenda lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.