Promieniowanie

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika 13kuba97, 7 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 13kuba97

    13kuba97 User

    Mam wrażenie że z dnia na dzień ta gra jest coraz śmieszniejsza, właśnie wyskoczyłem z 4-5 na 2-5 nie ruszyłem się ani o milimetr, i zabiło mnie promieniowanie. :(
    Ile jeszcze bugów macie do naprawy?
    To już się liczy w milionach czy jeszcze tylko w setkach tysięcy?

    xD dodam że wyrzuciło mnie na port do 2-7 (będąc na 2-5) zamiast na ten od 4-5.....

    I powtórka z wrażeń , teleport -> pet leci w promieniowanie, ja w miejscu -> nagle dostaje dmg z promieniowania -> dopiero po kliknięciu parę razy na mapie portu pomaga, i po chwili nagle pet wraca a ja nie dostaje dmg.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 maja 2021
  2. Stanleyek

    Stanleyek User

    ta gra niestety nigdy nie była w takim fatalnym stanie,
    Musiałem poświęcić 400 tys uri żeby zdobyć ostatnie dwa segmenty wrót Beta, zaznaczam że
    wrota ALFA i GAMA w tym czasie już były pełne i wszystkie możliwości w tej trójce były już nie możliwe, to chyba jakaś manipulacja,200 tys uri za jeden segment
    do budowy bramy to oczywiste oszustwo. Kto mi to może wyjaśnić ?
    wsadziłem tu sporo kasy, ale niestety źle zainwestowałem, nowym
    szczerzę radzę uciekajcie od tej gry, bo im dłużej będziecie grać tym bardziej Was okradną
     
  3. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Stanleyek
    Mimo wszystko trzymaj się tematu proszę. Poza tym tak działa prawdopodobieństwo ;) Możesz wydać i 1mln uri i nie trafić na część z powodu pecha :D
    W każdym razie, proszę nie kontynuować tego wątku, który de facto był już wcześniej poruszany na naszym forum.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO