Prosimy o sygnaturki

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci,

    w tym wątku macie możliwość poprosić innych użytkowników forum o pomoc w zrobieniu sygnatury i/lub awatara. Pamiętajcie proszę, że grafiki niezgodne z regulaminem będą karane, a także o tym by zapoznać się z oficjalnym ogłoszeniem Tworzenie sygnatur


    Samych wpadających w oko sygnatur,
    BA_THOR
     
  2. Czy mógłbym kogoś poprosić o sygnaturkę
    Coś z golcem i z icy-ami
     
  3. [​IMG]
    Zrobiłem coś takiego, Może być ?
     
  4. Dałbyś radę zmienić szarego gola na bastiona.
    I tło na coś z marsa bo ja czysto z MMO nie z EIC

    Byłbym wdzięczy.
     
  5. OK juz sie zabieram do roboty bedzie wyladalo troche inaczej bo se warstw nie rozdzielilem :p ale bd podobnie
     
  6. [​IMG]
    cos takiego ?
     
  7. Nie że jestem wybredny ale możesz dać mapkę starą 1-7
     
  8. :p jak znajde, i jak bede mial czas obecnie jestem chory :0
     
  9. a ok ok zdrowiej
     
  10. sezamek

    sezamek User

    Czy mogę poprosić o sygnaturkę na której będzie się znajdować Aegis bijący DK na tym nowym tle 1-7. A gdzieś porozstawiane informacje: POLSKA 2 , •ѕєzαмєк•
    Z góry dziękuje. :)
     
  11. Ostatnie edytowanie: 24 grudnia 2013
  12. Siemanko !
    Bardzo proszę o sygnaturkę z moim nickiem królik_baks firmą EIC i serverem PL1
    Stara FE (oczywiście można coś przykolorować) zaraz 19 lvl :D
     
  13. Witam widzę że nikt tu dawno nie zaglądał. To może ja (początkująca proszę brać to pod uwagę :) )


    x-3 czy chodziło o mapy 3-x? Zrobiłam coś takiego zobacz czy Ci będzie pasować i nowych mapek nie znalazłam niestety :(

    Tu link by łatwiej się wstawiało.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5a6c2b663c830d4.html

    gigamen avatar będzie bardzo niewyraźny. Jedną vegę słabo widać a co dopiero 2.


    -*T*Y*G*R*Y*S*-
    a tu coś dla Ciebie

    http://s765.photobucket.com/user/monika12077/media/sygnkrolik_zps9bde0f58.png.html?sort=3&o=0
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2014
    -*T*Y*G*R*Y*S*- lubi to.
  14. gigamen

    gigamen User

    dobra. to proszę o sygnaturkę z vegą adept bijącą bmk na nowej 4-5.
    da się zrobić? fajnie by było
     
  15. Ostatnie edytowanie: 11 marca 2014
    gigamen lubi to.
  16. gigamen

    gigamen User

    nadal stara 4-5 a chciałbym nową i teraz chcę sygnaturę nie awatar, więc może trochę większy rozmiar i jeszcze, żeby obok tej vegi było napisane gigamen
     

  17. Będzie na wieczór ;) Aha i też ma bić boss mk?
     
  18. gigamen

    gigamen User

    tak, ale może nie z lf-4
     
  19. Ostatnie edytowanie: 12 marca 2014