Prosimy o sygnaturki

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Plis o sygne
    Nick: -={_Darude_}=-
    Serwer: PL1
    W lewym górnym rogu nazwa firmy czyli EARTH INDUSTRIES CORPORATION
    W prawym górnym rogu niebieska (zeby bylo widac) litera V w kólku (logo mojego klanu ktore bylo zajete) na dole (środek) nick a po prawo w dolnym rogu napis PL1

    i jeszcze jedno: chce miec na srodku golca z najlepszym moim zdaniem dresem: sapphire KTORY bije wroga wege makaronem albo bialka
     
  2. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Więc tak po pierwsze nie napisałeś jakie chcesz tło więc dałem pierwsze lepsze jakie wpadło mi w łapy, :p po drugie nie mam pojęcia jak wygląda logo twojego klanu więc improwizowałem z tym niebieskim V w kole. ;) Tak więc na obecną chwilę taka propozycja oczywiście tło napis, logo czy coś tam mogę zmienić:
    [​IMG]

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  3. gigamen

    gigamen User

    mam pytanie. zbieram na peta i czy ktoś mógłby "dorobić" do mojej sygny peta, żeby za tą vegą leciał i też tego mk bił? pet na obojętnie którym levlu ale najlepiej na 15 :p da się zrobić?
     
  4. jest super! idealnie odwzorowales moje logo
    i jeszcze jedno: czy vega moze byc czerwona tak jak w poprzedniej sygnaturkce? wiesz czarna z plomieniami vega bedzie fajna
    fajnie tez jakbys dorobij P.E.T.a u mojego boku (nie mam ale niedlugo kupie)
    zeby mial duzo mechanizmów

    nie za duzo prosze? plis i szacun
     
  5. Witam,

    Poprosiłbym o sygnaturkę:

    Nick:
    CHALLENGER™

    LvL:
    21

    Klan:
    [Ł/O]

    Firma:
    EIC

    Mój główny statek to Spectrum (Goliath)

    Tło poprosiłbym coś w stylu mapy 2-6, i w oddali cubikon (po prawej stronie), chciałbym aby mój statek wyglądał tak jakbym przeganiał jakiś inny statek z cubika)
    W lewym górnym rogu Firma EIC (logo) Oraz nick na dole Dużymi literami (po środku)
    Logo mojego klanu w prawym górnym rogu LINK do mojego logo klanu.

    Oraz poprosiłbym aby mój statek wyglądał tak jakby strzelał z amunicji RSB do innego statku np: Vega lub aegis.

    Pozdrawiam :)
     
  6. Mruczek

    Mruczek User


    Mam nadzieję że mniej więcej o coś takiego Ci chodziło. ;)
    [​IMG]
     
  7. A czy mógłbym poprosić o zmiane vegi na złota bo ta czerwona troche zlewa się z tłem i troszeczkę rozjaśnić tą sygnaturkę?
     
  8. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Zrobione, jak coś jeszcze zmienić to daj znać ;)
    [​IMG]

    W sumie da się zrobić, ale to nieładnie przerabiać sygnaturkę, którą zrobił ktoś inny :oops: więc mogę to zrobić jeśli autorka się zgodzi, a najlepiej poproś żeby sama to zrobiła. :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2014
  9. Mruczek

    Mruczek User

    Nie mogłem usunąć starej vegi gdyż nie zapisywałem pliku do edycji. :/ Ale nakleiłem nową vege na starą. Widać tylko gdy się ktoś mocno przypatrzy. :)

    [​IMG]
     
  10. gigamen

    gigamen User

    powtarzam prośbę: czy mógłby ktoś zrobić identyczną sygnature jak ta co mam, tylko żeby obok tej vegi był pet?
     
  11. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Chcesz, żeby w avatarze znajdowało się dokładnie wszystko to samo co w sygnaturce, czy np. sam golec z PETem i nickiem wystarczy? Jeżeli to wszystko upchnie się do małego avatara to niewiele będzie widać :)

    O coś takiego chodziło? :oops:
    [​IMG]

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2014
  12. Więc... Zmienię trochę zamówienie!!! Chcę żeby mój avatar wyglądał tak jak tu:
    [​IMG]
    Ale na dole (środek) napis -={_Darude_}=- a w lewym dolnym rogu napis PL1
    lewy górny róg może być też logo EIC :D
     
  13. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Wyszło coś takiego jak coś poprawić to daj znać :):
    [​IMG]

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  14. gigamen

    gigamen User

    Mógłby mi ktoś zrobić avatara z saboteurem? W tle poproszę mgiełkę z pall

    ok
    jednak nie chcę bo trochę brzydkie(bez obrazy). planuję zakup golca to poproszę pewnie o nową sygnę. sorka za zmianę zdania i stratę czasu
     
    Ostatnie edytowanie: 27 maja 2014
  15. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Luzik wiem, że jestem amatorem, ale dla mnie to rozrywka, a nie strata czasu. ;)
    Tak na szybko 2 propozycje, z podpisem i bez :):
    [​IMG] [​IMG]

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  16. gigamen

    gigamen User

    idealne! wezmę tego z podpisem :)
    ale... jedno pytanie:( jak się wstawia avatar?:confused::oops:
     
  17. Profil, klik na avatar, ustaw i załaduj plik.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  18. gigamen

    gigamen User

    dzięki
     
  19. Mógł bym prosić o sygnaturkę coś z Aegisem VRU nick i PL2 coś takiego