Proszę o pomoc zapomnialem

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Wykidajlo46, 11 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chce zrobic aktualizację machanizmu osłony 2 i potrzebuje na skylabie 6.000 seprum , a rafineri seprum przy poz 20 , mam tylko 5776 , jak dojsc do 6000 . czy olepszeni magazynu to je to ??
     
  2. jacaaa2

    jacaaa2 User

    zrób wrota z nagroda 10k sepromu
     
  3. A co maja wspolnego wrota z RAFINERIĄ ?
     
  4. sory mój bład w ilosci seprum " potrzebuje 5000 tys seprum z rafineri seprum ulepszenie daje mi na module tylko 4884 przy 20, jak dojsc do5000 tys. kolega ze wrota ? proponuje . I co mam robic ??
     
  5. warnery1

    warnery1 User

    w tygodniu są nagrody specjalne z wrót i często z tych wrót możesz otrzymać 10k sepromu , a żeby mieć więcej sepromu w skaylab musisz ulepszyć moduł magazynowy (na dole, na lewo od środka) i wtedy możesz mieć maksymalnie 9079 sepromu
     
  6. mm70_9

    mm70_9 User

    Najlepszym rozwiązaniem jest rozbudowa modułu magazynowego ( bo to od niego zależy ile max pomieści każdego surowca) na 20 poziom i wtedy da Ci na module seprom 9079
     
  7. Neon.

    Neon. User

    Bez Amelinium nie rozbudujesz
     
  8. majkiski13

    majkiski13 User

    wszystko buduj na maxa
     
  9. dzieki z porady panowie . rozwiazalem problem sam z magazynowym modolem . ale czieszy to ze mozna liczyć na graczy z rozsądna RADĘ . DZIEKI i POWODZENIA, temat zmknąć