Pruba oszóstwa

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Nowot111, 12 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Nowot111

    Nowot111 User

    Pisze tego posta by sprawdzić wiarygodność meila którego dostałem na grze od graczy od kilku dni po grze krąży informacja odnośnie żekomego kodu bonusowego o to treść tej informacji


    Piloci!
    Zdecydowaliśmy się zrobić prezent dla naszych stałych graczy ze względu na najnowsze poprawki i ciągłe błędy w grze. Masz szansę otrzymać jedną z nagród, która zostanie wybrana losowo.
    Przedmioty i przywileje w grze, które możesz zdobyć:
    ●Jeden moduł XT10
    ●500.000 USB-100
    ●100 000 RSB-75
    ●300 000 URI
    ●Pakiet Premium i rabat na tydzień
    ●Orсus
    ● Jedna nowa wyrzutnia rakiet (Hydra, Triskelion, Neptune)
    ●ABR i pakiet I-Oil

    Po weryfikacji otrzymasz kod do swojego konta. Każdy gracz może otrzymać jeden kod bonusowy na jedno konto.

    Odbierz swój bonus tutaj: http://bonuscode.site/

    Z pozdrowieniami, © 2022 Bigpoint GmbH


    moje pytanie jest takie czy to faktycznie rzeczywisty kod od bigpoint czy pruba wyłódzenia informacji
     
  2. Ptasiu90

    Ptasiu90 User

    Zobacz od kogo przyszła wiadomość, zapewne od gracza AleJazda21, też dzisiaj taką otrzymałem.
    Napisałem do pomocy technicznej, bo nie wiem gdzie takie coś zgłosić.
     
  3. Również taką otrzymałem i usunąłem. Fajnie jak by jakiś admin się do tego ustosunkował.
     
  4. Ptasiu90

    Ptasiu90 User

    Sprawa zgłoszona, zgłoszenie przyjęte. Pamiętajcie, sprawdzajcie nadawcę i nie klikajcie w linki bez 100% pewności co do autentyczności wiadomości. Super bonusy powinny wzbudzić waszą czujność! Miejmy nadzieję, że ten gracz przestanie szybko istnieć i każdy następny również tak skończy. Pozdrawiam ;-)
     
  5. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    Również dostałem coś podobnego w ostatnich dniach. Dawniej to była plaga, a nicku kompletnie nie kojarzę. Zapewne jakiś bot do rozsyłania spamu do losowych graczy. Raz napisałem do pomocy technicznej w tej sprawie, to ze 4-5 lat temu. Dostałem lakoniczną zwrotkę, że znają problem i cisza w temacie. Widać nie umieją poradzić sobie z tym, a ja radze po prostu wywalać do kosza taką wiadomość od razu, o ile nie chcecie stracić konta. Co do autora tego wątku - popracuj proszę trochę ze słownikiem ortograficznym. Dobra rada, nie obraza. :)
    Edit: Ptasiu90 jedyne kody bonusowe jakie BP udostępnia są przez media społecznościowe i mail, na który masz zarejestrowane konto.
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Nie klikamy w neiznane linki, screen wysyłamy do Pomocy Technicznej.
     
  7. jacaaa2

    jacaaa2 User

    przeciez to nie ich problem kazdy sam odpowiada za siebie w jakie linki klika