Ogłoszenie Przejście na Unity

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chcemy zdradzić wam plany odnośnie przyszłości naszych gier w związku z nadchodzącym zamknięciem usługi Flash Player.
  Jako że przeprowadzka Farmeramy na Unity dobiega już końca, postanowiliśmy zastosować tę samą technologię w przypadku DarkOrbit i Seafight. W każdym razie, proces migracji zajmie trochę czasu, dlatego znaleźliśmy krótko- i długotrwałe rozwiązanie.

  Krótkotrwałe rozwiązanie:
  Podejrzewamy, że nie umknął waszej uwadze fakt, że zarówno DarkOrbit jak i Seafight mają swojego klienta gry. Jest to rozwiązanie przejściowe, które zapewni działanie gier, zanim wersja Unity będzie gotowa, a już po zamknięciu usługi Flash Player.

  Długotrwałe rozwiązanie:
  Jak wspomniano wyżej, postanowiliśmy skorzystać z tej samej technologii, jaką wybraliśmy w przypadku Farmeramy: Unity.
  Nasze wrażenia z przebiegu migracji Farmeramy na Unity są pozytywne i utwierdzają nas w przekonaniu, że dokonaliśmy w tej kwestii słusznego wyboru. Unity jest technologią przyszłościową i pozwoli nam w dalszym ciągu rozwijać Farmeramę, DarkOrbit i Seafight, utrzymując je przy tym na wysokim poziomie. Dzięki temu będziecie w stanie cieszyć się nimi przez kolejne lata.

  Podkreślamy, że choć przenosimy grę na nową usługę, to nie tworzymy jej wcale od podstaw. Gra jako taka, wraz z oprawą graficzną, pozostanie bez zmian i w dalszym ciągu będzie dostępna w waszej przeglądarce internetowej. Zależy nam, abyście po całym procesie nie odczuli zmian spowodowanych migracją.
  Dziękujemy za uwagę. Do zobaczenia w kliencie gry, a niebawem również na platformie Unity.

  Wasz dział ds. społeczności
   
  .SaDoS. i T0środek lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.