Pomoc techniczna Przeskok z mapy na mapę

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika wegorzyca1, 8 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. wegorzyca1

    wegorzyca1 User

    Witam. Mam problem a mianowicie jak skacze od 3 dni z mapy na mapę ,,J" to się robi czarny ekran i nie nie pojawia się mapa na która skoczyłem (nieraz się pojawi ale to po okolo minucie poźniej). Po zamknięciu okna i ponownym zalogowaniu się od razu mapa jest oki i można swobodnie latać do nastepnęgo skoku heh tak samo mam używająć CPU. Problem mam od 3 dni i nie wiem jak sobie poradzić ?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wyczyśc dane przeglądarki, sprawdź czy na innej również wystąpi ten problem. Jeśli tak, to napisz do Pomocy Technicznej.
     
  3. anddyq

    anddyq User

    Witam,też mam to samo od 2 tygodni,przeglądarka wyczyszczona i to nic nie daje,pomocy bo normalnie grać się nie da.

    Na innych przeglądarkach okno gry wogóle sie nie otwiera :(
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2020
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    anddyq Twoje posty połączyłam, aby dodać coś do swojej wypowiedzi, użyj funkcji edycji. Odpowiedź udzieliłam wyżej, proszę przeczyta ją i postępuj według moich wskazówek. Dziękuję :)