Sugestie Przycisk w PETcie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika *R*A*S*E*N*, 4 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Taka sprawa moze dla wielu niepotrzebna dla mnie jednak ważna.
  Kiedy ktoś atakuje twojego PETa mamy tylko komunikat wyswietlany. Zaabsorbowani gra możemy go przeoczyc i usłyszymy wtedy tylko ciche w tle kabum. PETa nie mozna wtedy schować "bo walczy". Na minimapce ciezko znaleźć biała przemieszczającą sie kropke w sekunde, za to można by szybko polecieć w miejsce gdzie jest atakowany pecik. W końcu za każdym razem mamy ledwo chwile by bronić mini stateczek. Dzieki przyciskowi "poleć do PETa" albo chociaż oznaczeniu PETa takimi samymi falami zielonego koloru jak oznaczamy gdy jesteśmy w grupie, bardzo myślę , że by pomogło w obronie cennego stateczku.
   
  =Aspazja= lubi to.
 2. Ankalagon

  Ankalagon User

  Doładuj go HP i nie bedziesz musiał kombinować i sIe martwić, że zginie. A jak już to zrobisz to wykorzystaj zakładkę " tryb pasywny" pet w mgnieniu oka przyleci do ciebie i zajmie to mniej czasu niż w druga stronę.
   
 3. KacproproK

  KacproproK User

  no większość falksów nie bije peta jak ma więcej niż połowe hp
   
 4. Ankalagon

  Ankalagon User

  To dodam jeszcze jedno.
  Co ci da ten przycisk *R*A*S*E*N*, jego też trzeba bedzie użyc w odpowiedniej chwili a z tego co napisałes wynika, że jestes jednym z tych z graczy bardzo pochłoniętych grą więc i przycisk ci nie pomoże :)

  Możesz rozwinąc wątek z kolorami na minimapie i dokładnie wytłumaczyć po co to?

  A wracając do PETa i jego HP w podstawowej wersji 50k jak nie wystarczy zawsze możesz podnieść poziom peta do 16 lvl bedziesz miał wówczas 250k a jak dołożysz protokoły na hp to i spowodzeniem przekroczysz 300k hp. i naprawdę przy 250k trzeba sporo czasu żeby zbić peta i jego osłony- trudno nawet tego nie zauważyć.
   
  Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2020