Opinie Puchar Uniwersum 2022

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Od czwartku 17 listopada o godz. 10:00 (LST) do niedzieli 18 grudnia do godz. 23.59 (LST) wystartuje nasz nowy event: Puchar Uniwersum 2022!
    Rozprzestrzeniaj chaos i przynieś kosmiczną piłkę z powrotem do bramki swojej kompanii, aby być najlepszym strzelcem! Kup licencję bojową i wymień klucze licencji bojowej na projekty statków cyborgów inspirowane motywem Kosmicznego Pucharu, niestabilne moduły z serii XOF02 i nowy magisterski statek Tempest! Co więcej, wspinaj się w rankingach Eternal Black Light podczas wydarzenia Eternal Black Light i wydarzenia Ship Boost – oba odbywają się w dwóch turach od 17 do 23 listopada i od 25 listopada do 1 grudnia.
    Więcej informacji w naszym FAQ: [Link]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
    ^KaSiUlA^ lubi to.
  2. AHT

    AHT User

    Proszę przekazać administracji że super event. Co prawda ja jak i 99% graczy ani razu nie dotknie piłki przez cały event ale te kilka osób latających na pociągach z doczepionymi kontami na pewno się świetnie bawi. Bardzo miło z waszej strony że zamiast dla wszystkich graczy to zrobiliście event typowo pod kilku nieuczciwych graczy a reszta obejdzie się smakiem. Bez sensu robić event dla wszystkich jak można dla kilku graczy. Mam nadzieję że będzie więcej takich eventów w przyszłości pozdrawiam
     
  3. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Administracja nie istnieje, tak samo jak moderatorzy, prawie ich na czacie nie ma, a ta gra już kolejny raz zdycha i zdechnąć nie może. A o uczciowisci nie wspomne, normalka w tej grze i nic z tym nie robia. Nie przejmuj sie takimi bzdurami bo nie warto, lepiej robic codzienne misje i zbierac urke
     
  4. Cupak

    Cupak User

    eventy PvP straciły już dawno racje bytu w tej grze tak samo jak wszystkie inne gdzie jest ograniczona ilość NPC gdzie kilka osób blokuje dostęp. Najlepiej by było jakby zamienili wszystkie servery na PvE i wtedy bociarze straciliby sens gry :cool: I tak od 2012 gra zmieniała się w zdobywarke itemów i nic więcej.... z mmo w tej grze zostało tylko bicie NPC'ów w jakies grupie we wspólnej misji
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2022
  5. Mi tam event się podoba aby takich więcej :)
     
  6. Ric0

    Ric0 User

    wspaniały event akurat dla pociągów łacznie 8 graczy zbiera wszystkie możliwe skrzynie jakie można dostać z kosmicznego futbollu bo 8 graczy ma podłączone po 7 kont w grupie które za nimi podajążają ale oczywiście BP nie widzi problemu to było ostatnie 8 zł jakie kiedykolwiek wydałem na tą gre
    nie pozdrawiam
     
    SpiochuxDD, D.A.R.E.K oraz K-WZN987655 lubią to.
  7. BP jak ma robić takie eventy pod pociagi, toole i boty to niech sobie dadzą na spokój, bo nikt nie będzie z pociągami i toolami się bił, ale BP nigdy nic nie widzi, BP wy dajecie palec uciąć, to utną wam całą reke róbcie tak dalej
     
    D.A.R.E.K lubi to.
  8. Stanleyek

    Stanleyek User

    Trzeba wsiąść do pociągu byle jakiego, tylko jak to zrobić. Gracz taki jak ja grający samotnie nie ma żadnych szans,ale trochę z tego eventu skorzystam a zależy mi szczegolnie o akcelatory indokrynolu. Dzięki kluczom licencji można ich trochę zdobyć a resztaęto pominę milczeniem.
     
    K-WZN987655 lubi to.
  9. To jest jakiś żart, a nie event. Przecież z daleka widać, że grupką statków steruje jeden gracz.
     
    D.A.R.E.K lubi to.
  10. RSL775

    RSL775 User

    Bardzo fajny evencik :) Codziennie z moim klanem latamy na piłkę i nie dajemy całej reszcie serwera dotknąć piłki, oby więcej takich fajnych eventów!^^ Pozdrawiam z uczciwego 775! ;)
     
  11. Neon.

    Neon. User

    To masz bardzo nudne i smutne życie, ale co kto lubi :) Zgodze się, event nawet spoko
     
    SpiochuxDD i K-WZN987655 lubią to.
  12. Super evencik, codziennie gramy i rozwijamy konta. :)

    Pozdrawiam z rodzinką!
     
  13. Bardzo fajny event przyjazny nowym graczem i ułatwiający rozwój konta aby takich więcej. DOBRA ROBOTA DARKORBIT !!!!
     
  14. AinoWer

    AinoWer User

    BigPoint zna się na swojej robocie nic dodać nic ując
     
  15. kubana94

    kubana94 User

    Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa PL3 w strachu . 775 TOP 1
     
  16. Nic ciekawego kosmiczna piłka taka jak od lat zrobienie celi jedynie zostaje w tym evencie i nic pozatym ;) Nadal zostaje katowanie eternali :D
     
  17. Na tych ustawkach to sędzia by się przydał, żeby połapać trochę programiki.
     
    **Perun**, D.A.R.E.K oraz -dshh14- lubią to.
  18. kadrianow

    kadrianow User

    Fajne są tego typu eventy gdzie można wyjść z kolegami na piwo, pójść na siłownie czy się wyspać a kaska sama leci
     
    D.A.R.E.K lubi to.
  19. *ice*.

    *ice*. User

    Event bardzo mi się podoba, dlatego w nim nie uczestniczę
     
  20. ale nie wyleczylas sie jeszcz z oszustwa z 775 i tak sama nic nie osiagnelas pozdrawioam