Opinie Puchar Uniwersum 2022

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RSL775

    RSL775 User

    Nie wiem dla kogo, jedynie mogę się wypowiadać za siebie.. :cool:
     
  2. -.Grucha.-

    -.Grucha.- User

    TL_Eviana. Jak dlgo bedzie panowala anarchia na serwerach.Licza sie tylko oszuszci, zlodzieje klony pociagi klanowe. To znaczy ze miejsca dla uczciwy graczy nie ma.
     
  3. Event zbliża się ku końcowi więc pora na skrupulatny opis zarobku owym evencie :) Zarobek godny i bardzo satysfakcjonujący jak na tylko 3 godziny gry dziennie podczas piłki a mianowicie zdobyłem z skrzynek eventowych około:
    -1,8 mln energii do galaxy
    -170mln amunicji x4
    -25mln amunicji RSB
    - po około 20mln każdego rodzaju amunicji KK
    - +/- 25 mln uridium
    - 12tyś Idoktrynolu
    - no i oczywiście około 50k skokówek

    Event jeden z lepszych do tej pory jeśli chodzi o kwestie zarobku:cool::cool::cool:
    Mam nadzieję że na Dark Orbit będzie więcej tak przyjemnych eventów :rolleyes::rolleyes:

    Pozdrawiam serdecznie i pamiętajcie TYLKO UCZCIWI!!!
     
    -prosty-[^Ұ^], kubana94 oraz RSL775 lubią to.
  4. RSL775

    RSL775 User

    U mnie podobnie, super event, w końcu coś dla najlepszych graczy co potrafią dominować na serwerze i nie dopuścić żadnego innego klanu na piłkę. Brawo BP!
     
    -prosty-[^Ұ^] i kubana94 lubią to.
  5. -.Grucha.-

    -.Grucha.- User

    oszustwem klonami pociagami tulami i na tyle was stac dobrze ze to gra a nie realny swiat bo wnim byscie juz nie istnieli
     
    SpiochuxDD, -dshh14- oraz epxc_3 lubią to.
  6. RSL775

    RSL775 User

    Ja tam uczciwy ;)
     
    -prosty-[^Ұ^] i kubana94 lubią to.
  7. jak czytam te posty tu o uczciwosci to rece opadaja a geba sama sie smieje az szkoda dalej to kometowac bo to sensu niema
     
  8. Jαηεк

    Jαηεк User

    Dlaczego? Co za różnica czy przylecisz na piłkę pełną pociągów czy uczciwych ludzi? 775 razem z ponami rozwala ten serwer na każdy możliwy sposób, nie piszę o psuciu gry tylko o deklasacji z ich strony :)
     
  9. Jαηεк

    Jαηεк User

    I najbardziej bawi mnie fakt, że wy jako społeczeństwo tej gry zamiast coś z tym zrobić to wiecznie płaczecie na forum.. Pokażcie, że macie jaja i dajcie im dowód swojej racji na mapie a nie wieczne beksy do modów gry.. 4 pociągi to 32 osoby a płacze tu co najmniej sto osób