putanie odnośnie ticketów

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika !*Foxx*!, 8 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. !*Foxx*!

    !*Foxx*! User

    Chciałbym sie dowiedziec od kiedy pomoc techniczna odpowiada jednym automatem
    Pragniemy Cię poinformować, że nie musisz nam przesyłać kilku zapytań, dotyczących tej samej sprawy ITP
    Każde zgłoszenie zostaje zamykane a po kolejnym tickecie dostaje takie dziwne odpowiedzi.
    Czyżby niekótrzy nie potrafili bądź bali sie odpowiedzi na pytanie ??
    troszke to dziwne że cały czas odsyłaja do pomocy technicznej a tam chmurka na czele odpisuje
    POMIJAM SAM FAKT ŻE 2 CMÓW NIE WIDZI PODSTAW DO BANA W NICKU A POTEM WCHODZI NA CZAT CHMURKA I RAPTEM DANY NICK JEST NEIDOZWOLONY. ( JAKIEŚ SPRAWY PRYWATNE CZY COS ????????????
    I NIE piszcie żebym konkrety wysyłał do pomocy technicznej bo to bez sensu. OStatnio wysłałem to otrzymałem odpowiedź żebym nie wysyłał wiecej niz 1 zgłoszenia dotyczacego tego samego problemu. nie kasuje wiadomosci wiec ELO
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    po 1, nie piszemy caps lockiem.
    po 2, skargi wysyłamy do PT lub dziale skarg na forum.
    po 3, jeśli będziesz tworzył kilka zapytań, w tym samym temacie, to będą zamykane przez PT jako spam.
    Odpowiedzi udzieliłam, wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.