Pytania - prośby do moderatorów //dotyczy tylko forum NIE samej GRY//

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Jeśli masz jakieś pytania lub prośby do moderatora pisz w tym temacie ...
  Chciałbyś żeby usunąć twój temat albo wyczyścić wątek zgłoś to właśnie tutaj.

  Przypominamy, iż składamy tutaj:

  PYTANIA I PROŚBY TYLKO
  DOTYCZĄCE FORUM


  MODERATORZY NIE MOGĄ POMÓC
  W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z GRĄ
  NIE MAMY TAKICH KOMPETENCJI, NIE PROŚCIE WIEC O NIC
  CO DOTYCZY GRY
   
 2. Oympic

  Oympic User

  Gdzie można zamieścić prace konkursowe na konkurs mikołajkowy? W temacie z konkursem widzę
  Może czegoś nie doczytałem ale wole zapytać :)
   
 3. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Problem z nowym forum polega na tym, że [tutaj właściwie mógłbym litanię zamieścić] najogólniej mówiąc nie działa tak jak byśmy chcieli. Na ten moment nie da rady zamieścić prac konkursowych w tym wątku, gdyż nie ma odpowiednich praw dla graczy.

  Jednak to nie problem, gdyż wystarczy mieć przygotowaną wersję obrazka i poczekać, aż zostaną owe prawa nadane lub też dowiemy się, iż z różnych względów trzeba będzie dział konkursów przenieść. Nie chcę zaczynać od tej drugiej opcji, dlatego poczekamy nieco.

  Bez obaw. Konkurs się odbędzie. W tej chwili przesunąłem ostateczny termin składania prac na 15.12, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba to się go znów wydłuży. By każdy mógł zamieścić swoją pracę.


  Przepraszam za utrudnienia w tej kwestii
  BA_THOR
   
  gigamen lubi to.
 4. S*Y*Z*Y*F

  S*Y*Z*Y*F User

  zaczytałem sie troszke w regulaminie forum, jako że wcześniej nie byłem aktywnym forumowiczem (a że zacząłem sie udzielać, postanowiłem zaznajomić sie z lekturką). tam jest pkt. dotyczacy sygnaturek itp. czy na tym nowym forum też będzie coś takiego obowiązywało, czy to już "martwy" punkt regulaminu?
   
 5. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Punkt dotyczący sygnatur pozostaje w mocy. W dniu dzisiejszym pojawi się zmodyfikowana wersja regulaminu dostosowana do punktacji forum. W przyszłości regulamin ulegnie jednak większym zmianom w związku z planami firmy Bigpoint.

  Z drugiej strony nie możemy dopuścić by panowała całkowita dowolność w kwestii sygnatur, gdyż będzie to pole do nadużyć. A ze względu na kilku osobników cierpią nieco wszyscy gracze. Fakty są jednak takie, iż wymogi odnośnie sygnatur i tak są dużo mniejsze niż jeszcze jakiś czas temu.


  Pozdrawiam
  BA_THOR
   
 6. Czy blog programisty na coś się przyda ? Będzie pisał tam jakiś programista czy coś ?Widziałem na batllestar galactica jakiegoś programistę, który prawdopodobnie zajmuje się grą ( gra jest BP ), czy tutaj też będzie takie coś ? Udzielał odpowiedź w temacie w którym użytkownik miał problemy, czyżby zaczną nam pomagać ?


  Co będą zabierać blogi programisty ?
   
 7. Gdzie będę mógł sprawdzić/zobaczyć za co i ile punktów dostałem ?
   
 8. S*Y*Z*Y*F

  S*Y*Z*Y*F User

  to już zakładasz, że będziesz rozrabiał? :D
   
  kris0211. lubi to.
 9. Oympic

  Oympic User

  Co można umieszczać w dziale opisy/glosariusz a właściwie czy to dla graczy do pisania czy może moderatorzy będą tam coś pisać?:)
  I jeśli dla graczy to czego to mogą być opisy?
   
 10. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Docelowo ten wątek ma służyć zamieszczaniu takich informacji jak podcasty naszych Community Managerów. Wypowiedziom Teamu, ale tych tam wyżej niż my. Czy też jakiś informacji od programistów. Czy będą oni to robić samodzielnie zależy już od ich woli, jednak mam nadzieję, iż od czasu do czasu pojawi się ktoś taki z informacją na temat gry. Niestety in minus przemawia fakt bariery językowej.
  Kliknij na swój awatar, a powinno Ci się otworzyć okienko z podstawowymi informacjami. Znajdziesz tam aktualną liczbę punktów oraz link do Twojej strony w profilu na forum. Tam też znajdziesz szczegółowe informacje na temat banów/punktów.
  Dział ten został wprowadzony, gdyż taki był w standardzie silnika forum. Na pytanie cóż ma w nim być zawtórowała cisza, w związku z czym razem z TL i ICM podjęliśmy decyzję, iż będzie on pusty, aż do momentu, w którym nie pojawią się jakieś znaczące nowości i serwer testowy. Posłuży on nam jako feedback dla CMów. Zaś jeśli uda się znaleźć dla niego lepsze zastosowanie wówczas będziemy mogli to ogłosić.


  Pozdrawiam
  BA_THOR
   

 11. A dlaczego w tym wątku nie możemy edytować swoich postów ?

  Zostało to specjalnie zablokowane ?
   
 12. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Hmm... czyżbyś już chciał stąpać na granicy prawa? :p A swoją drogą to forum jest póki co w czymś co można nazwać fazą beta - testów, więc sporo elementów działa na słowo honoru.


  Pozdrawiam
  BA_THOR
   


 13. Jak zwykle. :rolleyes:  No lipa jest np. też z tym, że jak jak sie klika w zakładkę "Nowe posty" to pokazuje te nowe posty, ale z innych for (a ja nie znam bułgarskiego :()


  P.S. Można jakoś ustawić, żeby domyślnie od razu przy pisaniu nowego posta emotikony były dostępne na dole ?

  Przepraszam ale muszę to zrobić, gdyż jak sam stwierdziłem i mi to też potwierdzono, w tym wątku nie można edytować swoich postów. Piszę więc post pod postem z prośbą o zastąpienie części mojej wypowiedzi poniższą treścią (ponieważ w poprzedniej przytrafiło mi się kilka literówek i mankamentów).


  Oto ona:


  No lipa jest np. też z tym, że jak się klika w zakładkę "Nowe posty", to pokazuje te nowe posty, ale z innych for (a ja nie znam bułgarskiego :().  Po spełnieniu mojej gorącej prośby post TEN można usunąć.


  Dziękuję.
   
  Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2014
 14. SMOD_Mayday

  SMOD_Mayday Guest


  Na chwilę obecna Wszyscy musimy się borykać z tą całą plątaniną wszelkich języków, miejmy nadzieje że uda się to wszystko ogarnąć.

  Co do tych emotek to nie ma takiej opcji, ale fakt że na starym forum było to dostępne, może i tu się uda.

  Co do wszelkich sugestii dotyczących forum, błędów tego typu: że nie możesz tutaj edytować Swojego posta to już przekazujemy to powyżej. :oops:  Pozdrawiam
  SMOD_Mayday
   


 15. Rozumiem. :(

  W "Pytaniach ogólnych" też nie mogę... o_O
   
 16. SMOD_Mayday

  SMOD_Mayday Guest


  I już zgłosiłam i ten problem.

  Pozdrawiam
  SMOD_Mayday
   
 17. Czy jest szansa, aby podzielić dział KLANY na serwery ?


  Na cztery podstawowe chociaż - PL1, PL2, PL3 i Global Europa (GE).


  Byłoby klarowniej. :cool:
   
 18. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Brak edycji postów został przekazany gdzie trzeba. A odnośnie działu klanów. Niestety nie ma i nie będzie takiej możliwości. Zanim forum weszło "live" sugerowałem taki podział, odpowiedź była taka, że nie można pozwolić by nowe forum rozrosło się bardziej niż stare. W związku z czym takowego podziału nie będzie.


  Pozdrawiam
  BA_THOR
   


 19. Dzięki wielkie.


  Przy okazji napiszę też, że w dziale "Pytania techniczne, problemy, bugi" nie mogę zakładać tematów - " (Nie masz wystarczających uprawnień dla tworzenia postów w tym miejscu.) "

  Widzę tam kilka tematów założonych przez "zwykłych" użytkowników, wiec znowu z moim kontem na forum jest coś nie tak.
  A miało być przyjazne graczom...


  Cóż w takim razie mam rozumieć przez tą deklarację, skoro klarowne, jasne, przejrzyste i łatwiejsze do znalezienia rzeczy mierzą się i przegrywają z dbałością o jak najmniejsze rozmiary forum ?


  Jest to pytanie retoryczne, bo polityki BP w pewnych kwestiach po 6 latach gry i obcowania z tą firmą m.in. w aspekcie forum zrozumieć nadal nie potrafię.  Nie wnikam w to już, lecz dziękuje za tą odpowiedź, bo najważniejsze że dowiedziałem się o co mniej więcej chodzi i że nie jest możliwe to o co pytałem.


  Wiem też że macie dużo roboty teraz, więc tym bardziej doceniam (i pewnie nie tylko ja) udzielanie się BA w tym wątku.

  Piszę post pod postem, gdyż nie mam w tym wątku opcji edycji oraz dlatego że jak widać nikt nie napisał niczego po moim poście.


  Dwa pytania:


  1. Jest możliwość ustawienia ilości postów wyświetlanych na jednej stronie ? (np. tylko pięciu albo dziesięciu ?)


  2. Istnieje jakakolwiek opcja typu "nie wylogowuj mnie" albo "zaloguj na stałe" ?
  Wie ktoś może jaki jest przybliżony czas pozostawania bez aktywności, zanim zostaniemy wyrzuceni automatycznie ?
   
  Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2014
 20. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Forum jest cały czas pod obstrzałem ze strony programistów. I co jakiś czas coś działa bardziej lub mniej. Do tego podejrzewam będzie trzeba przywyknąć.

  A co do pytań to nie znalazłem opcji by ustawić ilość postów na stronę, ale będę szukał dalej.

  Co do wylogowania z konta to nie ma takiej opcji dla graczy, jednak jak testowałem z konta prywatnego to nie wyrzucało mnie z konta po kilka godzin, a więc nie było tak źle.


  Pozdrawiam
  BA_THOR
   

Poleć tę stronę