Pytania - prośby do moderatorów //dotyczy tylko forum NIE samej GRY//

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Zabezpieczenie antyspamowe :)

    Widzę, że coś właśnie jest w kolejce(pewnie Twój post). Zaraz go sprawdzę i zatwierdzę.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  2. kris0211.

    kris0211. User

    Ok, dziękuję za wyjaśnienie (już się bałem że jakiegoś dziwnego bana dostałem :oops:)
     
  3. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Nieee, do bana to raczej ci daleko. Przynajmniej nic nie przypominam sobie o ewentualnych "występkach" ;)

    Już zatwierdziłem ;)

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  4. Fajnie że w końcu oficjalnie ktoś raczył odpowiedzieć koledze na owe zapytanie.
    Niestety kiedy ja pytałem o to samo już kilka stron wcześniej nikt nie raczył odbazgrać. - Nie wiedzieliście sami wtedy jeszcze o co z tym biega czy po prostu mnie olano ?


    A tera odnośnie kalendarza. Jak nie można było się doprosić o uzupełnianie go na bieżąco lub chociaż z poślizgiem kilkudniowym, to teraz mamy o prawie tydzień do przodu wszystko.

    Jakieś nowe wytyczne od BP czy jakiś SMOD ma natchnienie ?
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    powiew letni :)
     


  6. Rozumiem, że jest to odpowiedź...

    Czyli jak przyjdzie zima, to zapał się ostudzi ? :D
     
  7. Przez zaspy nie dojdą do komputrów i będzie obsuwa bo odśnieżanie i sypanie solą :D
     
  8. [​IMG]



    Chyba się gierki pomyliły...

    @UP

    To całe ogłoszenie jest jakieś do bani.

    Napisane jest że dopiero w przyszłym tygodniu, a data wskazuje że już jutro.
    Nie chodzi przypadkiem o środę 15.11. ?

    Posty łączymy.
    SMOD_MENTOR
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 listopada 2017
  9. Może szykują fuzję dwóch tytułów od bp :p
    i będziemy goliath-em dryfować wśród fal i wrzasku mew ;D
     
    SZYBKACOBRA i kris0211. lubią to.
  10. Podczas przeglądania FAQ zauważyłem, że >tutaj< w efektach umki Szamotanina napisane jest "Wrogowie mają 80% szansy na nietrafiony ształ". Ostatnie słowo zapewne chodzi o strzał :p
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    W tym samym FAQ jest błąd w opisie cyborga - jest napisane 5% do szkód - w montowni jest 10% dodatkowych obrażeń
     
  12. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Dziękujemy za spostrzegawczość. Poprawione.:oops:

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  13. Mam pytanie do Moderatora odnośnie tych rang na forum. Za co zdobywa się punkty i gdzie sprawdzić ile brakuje mi do następnej rangi? I te trofea to po co są? :p
    Kompletnie nie rozumiem tego systemu na tym forum. Za czasów vBulletina wszystko było jakieś takie łatwiejsze :p
     
  14. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    https://board-pl.darkorbit.com//help/trophies

    Punkty zdobywać można za rózne rzeczy np. za napisanie pierwszego posta, za odwiedzenie iluś tematów, za ileś polubień Twoich postów no i głównie za ilość postów. Nie ma konkretnej rozpiski co masz robić, jedynie jest lista rang i ilość pkt. które musisz dobić by ją wbić. :D
     
  15. Dziękuję za odpowiedź :)
    I od razu życie staje się piękniejsze :p
     
  16. A cóż to za kwiatki w naszym pięknym kalendarzyku, hmm ?



    [​IMG]



    Świętujecie cuś czy jak ? :rolleyes:
     
  17. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Szanowny Graczu,

    jeśli chodzi o sobotni wpis jest to po prostu pomyłka. Zostanie to poprawione. Natomiast jeśli chodzi o wpis "Astral przemówił" jest to tylko i wyłącznie wiadomość dla ekipy. :oops:


    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  18. Co tu dużo kombinować,ktoś nauczył w końcu Atrala mówić,bo do tej pory tylko pisać umiał :D
    Nauczyciel w sposób delikatny upomina się o obiecaną nagrode ;)
     
  19. Witam wiem ze to nie tu ten temacik ale z ciekawosci pytam co trzeba zrobic zeby zostac adminem .CM?moze ktos wiev
     
  20. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Szanowny Graczu,

    musisz wysłać podanie na moderatora do supportu. Dokładny opis podania znajdziesz tutaj. Podanie powinno być napisane w takiej formie jak w temacie, który podałem.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK