Pytania - prośby do moderatorów //dotyczy tylko forum NIE samej GRY//

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ViperΔ

    ViperΔ User

  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    raczej aktualnie są ważniejsze rzeczy do naprawienia :)
     
  3. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Szanownu Graczu,

    Nikt o niczym nie zapomniał :D Wszystko było zaplanowane ;) Trwający event znalazł się w kalendarzu razem z aktualizacją na ten tydzień ale oczywiście dziękujęmy za czujność.:cool:

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  4. Jak nie ten dział sory?!Dostałem ruda G- argon champion ??- nie umnie ja znaleźć w wyposażeniu , co to je w ogole Pomozecie ??
     
  5. poland102

    poland102 User

    dostałeś goliat champion argon - patrz hangar - statki - u góry po prawej ..wybierz designe statku
     
  6. ok , ale go niema
     
  7. Bo dostałeś wygląd statku. Jeśli nie posiadasz statku G-Champion to nie możesz nim latać.
     
  8. MOD_TORO lubi to.
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    MOD_TORO lubi to.
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    na przyszłość - zapoznaj się proszę z tytułem wątku i pierwszym postem
     
    Wykidajlo46 lubi to.
  12. Dziękuję :) Widzę również double posting u pani :D
     
    poland102 lubi to.
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ja mogę ;)
     
  14. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    @adi11222 ViperΔ

    Pozwoliłem sobie usunąć Wasze posty, które są sprzeczne z rzeczywistością. Według regulaminu, a dokładnie punktu 2.3, który mówi, że Moderator ma prawo do pisania posta pod postem. Wszelkie insynuacje, które spowodowane są brakiem znajomości regulaminu prosze zostawić dla siebie. Na przyszłość radze zapoznać się dokładnie i ze zrozumieniem z regulaminem forum zanim cokolwiek podobnego napiszecie.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    lindorexelend1 i TL_Eviana. lubią to.
  15. Schangri

    Schangri User

  16. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

  17. MOD_Moth

    MOD_Moth User



  18. To dlaczego nie jest "wyblakłe", tak jak np. BA THOR'a i nadal pod avatarem widnieje funkcja 'Forum Moderator' ?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2018