Pytania - prośby do moderatorów //dotyczy tylko forum NIE samej GRY//

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Gierek

    Gierek User

    Popieram, jakoś na wersji EN działa normalnie, a na polskiej wersji co chwilę znika temat... Przecież w najbliższym czasie może być ogłoszenie Unity...
     
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Polskie forum to rak w przeciwieństwie do pozostałych, niczego nie oczekuj ziomuś xD
     
  3. Zawsze popierałem szukanie rzeczowych informacji na board-en
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Nie interesuje mnie en forum. Jeśli chcesz zamieścić jakieś nieoficjalne informacje, to najpierw zadaj pytanie czy można, potem zakładaj temat.
    Sweet,najpierw naucz się kultury osobistej, potem pisz na forum.
     
  5. jazon161

    jazon161 User

    A czym sie różni forum EN od PL chyba niczym.Krytykować to pani tylko potrafi TL_Eviana. A zasady na forach sa takie same a nie traktujesz to prywatny folwark
     
    -dshh14- lubi to.
  6. No ok, ale najpierw dajesz bana a potem piszesz do zbanowanej osoby XD nie wiem na co liczysz? Nie rozumiem czemu nie dało się dać znać na początku? Nie dało się dać ostrzeżenia z wiadomością lub wysłać prywatnej wiadomości że mamy zapytać o pozwolenie? Gdyby nie ten post od zbanowanej osoby to pewnie nikt by nie wiedział że należy zapytać i że zasady są różne w zależności od języka forum tej samej gry tej samej firmy.

    Zamiast tego jakaś partyzantka z kasowaniem tematu. I teraz ten cyrk.
    Na forum są "aktywne" z 3 osoby na krzyż i same spam tematy jak pomaganie dzieciom i inne takie. Ciekawe czemu?


    Ale ok spróbujemy. Najpierw wnoszę prośbę o rozpatrzenie tego niesłusznego bana dla kolegi lub koleżanki co umie szukać info. A dwa wnoszę o pozwolenie na założenie tematu w kąciku mówców w którym będzie można wysyłać nieoficjalne info, pytać o każdy post nie ma sensu, więc pytamy o pozwolenie całościowe na cały temat. Temat będzie opatrzony wielkim napisem NIEOFICJALNE w tytule. To sprawi że nikt się nie pomyli. Niby z takimi nie powinno się negocjować ale możemy negocjować dalsze warunki chociaż uważam że te są jak najbardziej rozsądne.
     
  7. mleszko

    mleszko User

    czy mi się wydaje czy zaczynasz rozumieć dlaczego ludzie nie piszą , to poprostu nie ma sensu
     

  8. Przemilczenie sprawy jej nie rozwiąże.
     
  9. Oczywiście to forum od dobrych kilku lat jest martwe i widzę po długiej mojej nieobecności dosłowna olewka. Widzę już został tylko 1 moderator hehe to wiele opisuje o tym trupie. Nie płaćcie za to coś zwane wyropodobnym do gry.
     
    -dshh14- lubi to.
  10. Cygan84

    Cygan84 User

    Dopóki są boty, dopóty będą płacić. Kasa płynie a resztę olać.
     
  11. Każdy tu na wszystko narzeka a jednak dalej w to gracie.. Po co? Żeby mieć się gdzie wypłakać? Odinstalujcie grę i po sprawie
     
    .-T_H_O_R-. lubi to.
  12. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

  13. .... bo mogą
     

  14. Siema, ponawiam pytanie, tym razem spróbuję strategii koloru czerwonego, pytanie o temat do postowania nieoficjalnego info dalej wisi bez odpowiedzi. Jeśli musisz z kimś to przegadać to nam powiedz zamiast milczeć. Do your job xd to twoja praca nie wiem jakim prawem to tak wygląda, widzę że postujesz co parę dni i szczerze takie przeklejki z tłumacza nie są zbyt zajmujące więc no co ci szkodzi odpowiedzieć w końcu?
     
    -dshh14- lubi to.