Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dzieki pomogło :)
     
  2. sprobuj przegladarki maxthon ja na niej gram i polecam
     
  3. Witam mam dość dziwny problem gdzy się loguje na mape wiecie start ladowanie strart kikam start nic nierobie i ładuje mi się bez końca A gdzy to zrobię tak samo tylko jak będe całyczas coś roił żeby był lag lub coś takiego to normalnie wchodzi od czego to i jak to naprawi

    Flasz aktualizownay
    Sprawdzałem 4 przeglądarki
    Pisałem do suportu
    I na 2 kopmie ale z wifi działa norm ja mam przez kabel
     
  4. MOD_Adimo

    MOD_Adimo Guest

    A czy mogę zapytać, ile razy było to testowane? Oczywiście chcę wykluczyć przypadek itp. Generalnie mogę podpowiedzieć dość dobry poradnik do wyczyszczenia pamięci podręcznej flash player-a.

    Pozdrawiam,
    MOD Adimo.
     
  5. Witam mój problem wygląda tak że nie mogę wejść do umiejętności naciskam i nic, ciasteczek nie ma i po za tym wyraz umiejętności jest troszkę wyżej niż powinien. O co chodzi ?
     
  6. .Aerlo.

    .Aerlo. User

    Ciasteczek niema, flash aktualny na wszystkich przeglądarkach ten sam problem konkretnie nie mogę kupić nic z poziomu wyższego niż 1 jeśli chodzi o peta a mam go na 11. O co tu chodzi?
     
  7. PsZemO.o

    PsZemO.o User

    siemka w wrotach abc jest blad polegający na tym ze gdy atakuje cię alien nie spada Ci hp stan hp pokaże cię sie dobiero jak wl sie robot naprawczy lub gdy użyjesz peta i umiejętności karetki. A tak po za tym z pól roku mi nie działa cpu dyplomatyczne
     
  8. Nie wiem czy dobry temat, ale mam pytanie odnośnie punktów rangi.
    Otóż dzisiaj ucięło mi 16 tys. punktów rangi!
    Czy komuś zdarzyło się coś podobnego? W oficjalnych ogłoszeniach nic nie znalazłem...
     

  9. odjeli pkt za stare misje
     
  10. A więc tak Ten przypadek co niemogło wejść to 1 na 10-100razy wchodziło
    A ten Co mi działa to cały czas mi działa i zawsze mi gra wchodzi
     
  11. Felel

    Felel User

    Witam,
    od dwóch dni nie mogę wejść do gry, i nie wiem czy może tkwić problem, zastosowałem się do 3 punktów, ale nic one nie dały :(.
     
  12. -krycha67-

    -krycha67- User

    Mam problem związany z emailem,otóż gdy chce np. zmienić hasło lub email to na mój email nie przychodzi mi powiadomienie.Jest też tak że mój kumpel dostał kupon na wrota hadesu a ja nie dostałem go do teraz i innych kuponów też.Problem jest taki że wiadomości z darkorbit nie przychodzą mi na email POMOCY !!!
     

  13. może patrzysz na inny email niż ten na którym sie rejestrowałeś?? chyba że masz gmaila to wtedy popatrz w inne zakładki jak spam itp
     
  14. -krycha67-

    -krycha67- User

    Nie,emalil mam z tlen a zarejestrowałem sie na ten sam email ;/
     
  15. SMOD_Mayday

    SMOD_Mayday Guest


    Czy masz włączony newsletter? Jeżeli nie to niestety nie będziesz otrzymywał tych wiadomości. Wejdź w zakładkę zarządzanie kontami i tam załącz newsletter.

    Pozdrawiam
    SMOD_Mayday
     
  16. *(PREZES)*

    *(PREZES)* User

    Miałem to samo i napisałęm do supportu, okazało się że ktoś wsadził mnie na jakąś czarną listę , usunęli mnie z niej i już emaile normalnie mi przychodziły.
     
  17. @up Czarna lista? Kurcze, kiedyś taki sam problem ale z czasem zniknął. Ciekawe co jeszcze ciekawego istnieje a gracze o tym nie wiedza :D
     
  18. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Nie jest to informacja tajna w FAQ - Poczta znajdziesz informacje na ten temat
    Przy każdej otrzymywanej wiadomości w jej prawym dolnym rogu jest opcja dodaj do czarnej listy (obok przycisku odpowiedz).
    Aby wyświetlić graczy na czarnej liście wejdź w kontakty i w prawym górnym rogu znajdź przycisk czarna lista.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  19. deidara625

    deidara625 User

    Dobry-wieczór!

    Mam problem!
    Otóż chciałbym odzywskać jedno z moich kont.Mam e mail itd. aczkolwiek nie mogę dokończyć czynności jaka znajduje się na stronie głównej pod nazwą "zapomniałeś hasła?"...Cała procedura kończy się na kroku nr. 2 gdzie to muszę otrzymać link na pocztę by zmienić hasło ale już od jakiejś 1h nie dostałem żadnej wiadomości,a czynność powtarzałem wielkorotnie...Dodam,że pocztę mam z WP.pl gdzie 1 raz spotykam się z takim problemem...Wcześniej "relacje" między wp,a do były normalne,a teraz nie...
    Co mam robić?
     
  20. MOD_Sabio w takim razie ja źle zrozumiałem :) myślałem, że chodzi o jakąś czarną listę BP, nie miałem na myśli czarnej listy z kontaktów :D Cóż mój błąd.