Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Jednak mój błąd. Czytając twój post od razu pomyślałem o czarnej liście w grze.
    *(PREZES)*
    pisał o wiadomości e-mail a te nie mają związku z pocztą w grze, przepraszam za zamieszanie.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio

     
  2. *(PREZES)*

    *(PREZES)* User

    Pisałem o jakiejś czarnej liście na którą nie wiadomo kto mnie wsadził i support mnie z niej wykreślił, dlatego zalecam z nimi gadać.
     
  3. Straszne długie ładowanie się strony darkorbit.pl
     
  4. Witam jakie działania są podjęte co do naprawy serwerów ?
     
    gigamen i Gandolion lubią to.
  5. Też tak mam odśwież strone jeżeli nie pomoże sprawdź łącze.
     
  6. schoei

    schoei User

    problemy z poczta na dark orbit i wyposazeniem nie wyswietla sie nic co jest grane
     
  7. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Istnieje coś takiego jak czarna lista adresów email. Można na nią trafić na kilka sposobów, np. wysyłając wulgarne wiadomości do supportu lub astronomicznie spamując. By konto mailowe było z niej zdjęte trzeba już niestety kontaktować się z supportem.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  8. JamesPotto

    JamesPotto User

    Ja cały czas mam lagi i nie wiem jak to naprawić... Wcześniej gra chodziła extra a od jakiegoś czasu mam straszliwe lagi... Co mam robić ?
     

  9. Na początek czyszczenie przeglądarki, ciasteczek, skanowanie komputera też nie zaszkodzi
     
  10. gdy proboje wejsc na mape gwiezdna laduje sie tylko do srodka litery A i staje w miejscu, czyscilem ciastka wiele razy zmienialem przegladarke ciagle tak jest
     

  11. Ja mam tak właśnie po czyszczeniu ciastek, bo na nowo zapisują się informacje w magazynie adobe. Ale po kilku odświeżeniach już jest ok. ;)


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  12. kilku? ja zrobilem to z 20 razy i nie dzialalo ale juz sie udalo bo musialem adobe flash player na nowo zainstaolwac
     
  13. Znów są problemy z logowaniem na serwerze PL2 :confused:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2014
  14. na Pl1 to samo :(


    Chwilowa zawiecha najwidoczniej bo już idzie :)
     
  15. Raz loguje a raz nie, to jest śmieszne po prostu... :eek:
     


  16. Jak to przy aktualizacji...

    Nic tylko uzbroić się w cierpliwość.
     
  17. ciesze sie a tu czarny ekran jak proboje na mape wejsc
     
  18. Skiera0306

    Skiera0306 User

    MAIEA ZAMIAR ZROBIC COS W KONCU Z TYMI LAGAMI?! Ciezko wydac chociazby klienta, a nie ciagle na tej smieciastej przegladarce siedziec?! Jak neosy chca grac przez przegladarke to niech sobie graja, ale wydajcie dla tej czesci normalncyh urzytkownikow cos takiego jak "klient"...
     
  19. Witam.

    Jest możliwość podsunięcia takiego pomysłu wyżej ale to po pierwsze: w odpowiednim dziale "Zbiór aktualizacji i pomysłów" i najważniejsze musi być więcej osób, które byłyby za wprowadzeniem klienta do pobrania. Bo burzliwa wypowiedź na forum raczej nie pomoże. Proszę następnym razem uważać na ton wypowiedzi, zapoznać się z Regulaminem Forum, i pomyśleć jak zachęcić innych graczy do wprowadzenia nowego pomysłu.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  20. waj802

    waj802 User

    Ja również jestem za!