Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting
    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.


    No ale za to Ty:
    2.17. Podszywanie się pod członków ekipy i/lub wcielanie się w rolę moderatora
    Bezwzględnie zabronione jest podszywanie się pod członków ekipy, a także wcielanie się w rolę moderatora. Dotyczy to zarówno nicków, awatarów, sygnatur, jak i wypowiedzi.

    Naruszenie tego zakazu będzie skutkowało natychmiastową blokadą konta na forum.

    Zabronione jest komentowanie wypowiedzi innych użytkowników w sprawach dotyczących interpretacji Regulaminu. Należy to wyłącznie do zadań moderatora. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać za pomocą formularza do pomocy technicznej.

    Kara:
    Podszywanie się pod członka ekipy - 51 pkt


    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
  2. Turok112

    Turok112 User

    Evianko moja droga TL-ko sprawdź testowy proszę, bo mnie zaraz szlag trafi..
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    a co tam z testowym?
     
  4. Turok112

    Turok112 User

    Lagi, lagi, LAGI czasami wywala z mapy i już nie można się zalogować przez jakiś czas.. Uda ci się to po 5 s wywali i tak ciągle.. Po 1 h się udało to 15 min pograłem na mapie to ściny po 5-10 s jak się walczy po czym przeskok przez portal trwa w nieskończoność, relog i powtórka tego co wcześniej. Kurde testowy tak ładnie śmigał zawsze teraz to już normalne serwery lepiej sobie rade dają
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ... napiszę im, ale wiesz jak jest.
     
  6. Turok112

    Turok112 User

    Piękne dzięki.
     
  7. SINOP-57

    SINOP-57 User

    aż nie wiem od czego zacząć , hehe ,nie działa po 2-3 minutach gry myszka , mogę sobie klikać dowolnym przyciskiem a statek lata sobie gdzie chce , nie moge oznaczać statków innych korporacji nie mówiąc już o alienach , czyszczenie co 2-3 dni robię ,lapek roczny asusik, wróciłem do gry po roku ale chyba dam sobie spokój
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    niestety musisz pisać do Pomocy technicznej, sprawdzą czy to wina konta
     
  9. sprobuj na operze mi pomoglo
     
  10. kris0211.

    kris0211. User

    Mi osobiście pomaga włączenie pełnego ekranu. Gram na Firefoxie.
     

  11. Mam to samo więc raczej kwestia sprzętu ( w Twoim i moim przypadku odpada), już myślałem, że to u mnie coś gryzoń i klawiatura świruje...sprawdzę jeszcze to co pisał kris0211. - grę na pełnym ekranie.
     
  12. klimo226

    klimo226 User

    Dostałem bana na czacie i nawet nie wiem za co . Napisalem /w do gracza i automatycznie ban bez przeklenstw i wyzwisk .
    O co chłodzi ???
     
  13. W dziale skargi opisz swój problem
     
  14. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    nic to nie da.
    zacytują ci oderwany od twojej wypowiedzi punkt z regulaminu, aby chociaż minimalnie uzasadnić bana i pozamiatane.
    swoją drogą, bany sypią już nie tylko z widocznego czata, ale z nudów chyba, już "podsłuchami" objęto szepty czatowe :) :)
     
  15. Od jakiegoś czasu stoję we wrotach alfa i nie mogę przeskoczyć do następnej fali. Mam podświetlony przycisk do skoku nad wrotami ale gdy klikam nic się nie dzieje. Próbowałem wlecieć w promieniowanie ale według gry stoję nadal w miejscu. A dlaczego? Bo gdy odpalam peta to respawn ma na środku portalu. Czyli obok mnie. Jak to rozwiązać? Logout nie pomaga, zmiana przycisku do skoku też nie.
     
  16. No witam . Kupilem pakiet za 20 zl teraz mam takie pytanie do TL MOD itp. . Czy dostane zwrot kasy za te lagi i brak polaczenia z gra??? Mam wszystko nagrane ze nie da się grac albo polaczyć od godziny 17 do teraz....Bostery rabat leci a gra nie działa no nawet nie da się latać :/ Napisałem do pomocy techniczej ale wiadomo odpowiedz będzie na nie xD nagranie mam bardzo ładne i jasno widać co się dzieje :) zawsze trzeba być ubezpieczonym bo oni pewnie takiego problemu nie widzą .Jak już widza to pewnie mija miesiąc ale miodowy :DD
     
  17. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    naiwnie wierzysz jak widzę, że obdarzą cię jakąś rekompensatą :)
    odpocznij od gry, a to że zapłaciłeś ? - potraktuj to jako darowiznę na rzecz skośnookich właścicieli gry :)
     
  18. KotekZ

    KotekZ User

    jakaś rekompensata czy trzeba robić chargebacka z karty?

    2 czy dzień temu też miałem laga we wrotach, trzeba było czekać do kolejnego dnia aż się mogłem normalnie zalogować i grać...
     
  19. Polak

    Polak User

    Ale fajna ta gra
     
  20. @D.A.R.E.K :D Jest iskierka nadziei bo płacone jest przez paypala .W inna grę też zapłaciłem przez paypala i zgłosiłem to ( prawie podobny problem jak tutaj w DO) i paypal zwrócił mi kasę na konto :]