Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Widze nie wielką poprawe, tzn. po długim lagowaniu ok. 20-30 s. przełącza się na kolejna mapę, ale nie zawsze. Czasem potzrebny jest restart strony. Robi się to na każdej mapie i niezależnie od ustawień statku, dronów itp. Problem wysłałem już przed weekendem do saportu. Czekam na lepsza poprawę, bo juz dwa razy mnie utłukli w trakcie przejścia przez wrota.
     
  2. Mała poprawa była chyba chwilowa. Za każdym razem musze restartować okno gry. Jest to uciązliwe, poza tym często padam dorwany przez ko0gos podczas przejscia. Nie da sie grać, a support milczy co objawia sie pustą skrzynka amail'ową...
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem jest zgłoszony do programistów, wielu graczy się z nim boryka. Niestety nie mamy informacji kiedy zostanie naprawiony
     
  4. glajt

    glajt User

    mam to samo ,za nic nie wbija mnie na mapę ,żadną
     
  5. godzina 3:15, do gry nadal nie idzie się zalogować....może tak najwyższy czas by zamknąć ten przybytek zwany DO, tu już raczej nic dobrego z tego nie będzie.
     
    Replikatorek lubi to.
  6. ALe widzisz mieli nauczkę rok temu i było to samo . Rok czasu nie mogli naprawić :D
     
  7. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    w tym roku doszedł im problem, że klatkuje nawet strony na forum :)
    mało tego, jak piszę tego posta, to litery pojawiają mi się w okienku po 2-3 sek. od ich wyklikania na klawiaturce :)
    miszcze :)
    a tak nota bene od wczoraj, gdzieś od godz. 17 czarna zakładka i nie wpuszcza na mapy - braaaawo :)
     
  8. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @♪»ElεcтяoSнooт«♪

    2.3 Język forum
    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.


    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  9. ~NEMESIS~

    ~NEMESIS~ User

    Nie da się grać , po każdym przeskoku przez portal wszystko się wiesza i kiszka . Nawet wylogować się nie można , komunikat "nie jesteś w okolicach portalu" . [ciach]

    edycja Eviana; przypominam o kulturze wypowiedzi
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 lutego 2020
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  10. Pamiętaj ten dzień NEMESIS bo za rok będzie to samo nawet na kliencie :D
     
  11. kube

    kube User

    napisze tak cały tydzień podwójnych pasuje będzie mniej botów na mapach ale czas oczekiwania na wejście to już porażka
     
  12. Od godziny gra nie jest grywalna. Łączy 5 minut na mapę a jak już łaskawie połączy to klikając na kogoś masz go na celowniku po 6 sekundach. Śmiech na sali
     
  13. mam dokładnie to samo , do tego mam dwie kappy zlozone chcialem je na bonusie zrobic i teraz nawet nie wiem czy zdaze przez to
     
  14. kappy dokończ jutro tez jest bonus wrota x2 , a co do lagow to dramat jakis - kupilem bostery 50% by misje odebrać i co nie da sie ale BP ma to jak zwykle gdzieś pewnie.
     
  15. z tego co widze podwajacz wrot ma byc jeszcze 6 godzin
     
  16. Tak do 00.00 i na sobote juz jest zapowiedziany kolejny dzien podwojnych
     
  17. ja tylko widze ze nagrody specjalne na sobote nic o podwojnych nagrodach
     
  18. siarapl

    siarapl User

    Dlaczego gierka się nie ładuje?
    Właśnie odpaliłem bonus i kiszka, lat pasek info o połączeniu i tak se lata już z 15 minut, po czym aut.
    Hangar, sklep i aukcje działają normalnie, reszta nie.
     
  19. Lednox1

    Lednox1 User

    jest kodzik na bostery 50% :)
    stayhome -i prze tydzien masz 50 ;)
     
  20. Ja mam pytanie kiedy ta gra będzie działa normalnie....