Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. witam. chciałbym wrócić do gry na starym koncie ale nie mogę wejść do gry bo nie ma tego wielkiego zielonego startu. wyczytałem ze jest jakiś klient gry ale tez nigdzie nie mogę go znaleźć. ktoś mi pomoże co zrobić?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    prawa strona, duży przycisk, tam gdzie był start jest instalacja klienta
     
  3. SuraKNO420

    SuraKNO420 User

    Witam , mam problem , mianowicie klient gry mi sie wlacza ale nie widze zadnych napisow , na slepo wejde nawet do gry ale w profilu klienta itp nie odczytam juz nic jakby zzarlo tekstury.
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    sprawdzałeś sterowniki karty graficznej, są aktualne?
     
  5. Stanleyek

    Stanleyek User

    nacisnij last ned
     
  6. Witam mam problem a mianowicie chodzi o klienta gry, po pokonaniu pierwszych trudności miałem nadzieje że mnie już nic nie zaskoczy , myliłem się , a wiec ....
    Klient odpala ale wyskakuje następujący błąd : ERR_CERT_DATE_INVALID i strona z logowaniem się nie ładuje
    dla mnie nie do przeskoczenia ze względów że klient nie ma żadnych opcji do ustawiania, próbowałem z zaporą ogniową nic, wiec czemu klient do danej gry sam blokuje dostęp ???
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Prosze odinstalować klienta gry i zainstalować go ponownie.
     
  8. Witam mam problem z wrotami x7 i nie tylko ja tak mam. Gdy zarządca grupy jest z innej firmy niż moja po skończeniu pierwszych wrót, gdy chce wskoczyć w kolejne to zacina się cała gra i muszę reloga zrobić. Chciałbym aby to naprawiono bo nie mam zamiaru zmieniać firmy tylko po to aby zrobić RWA i olej :)
     
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    napisz proszę do pomocy technicznej
     
  10. Kociula

    Kociula User

    witam, po przejściu plutusa w wersji normalnej aktywny statek to był orcus, podczas wchodzenia we wrota bonusowe gra sie zacięła i nie moge sie już zalogować orcusem do gry jednak inne statki działają normalnie. Po zmianie statku podczas zalogowania nie da sie orcusem wykonywać żadnych akcji, nie widać alienów, oprócz pisania na globalnym chacie i latania po startowej lokacji nie da sie nic z nim zrobić, inne statki działają prawidłowo, nie da się również wylogować orcusem z gry. Po zmianie w lokacji startowej z każdego innego statku na orcus gra się buguje i nie da sie nic więcej wykonywać. Każdy inny statek działa dobrze tylko orcus sie popsuł.
     
  11. Taka sama sytuacja, po przejściu na mapę bonusową brak połączenia z serwerem. Statek utknął na mapie GOP Bonus.
     
  12. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Problem Zgłoszony do programistów.
     
  13. Lednox1

    Lednox1 User

    działa wam czat gry? czy tylko mi nie smiga :)
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie było żadnych zgłoszeń odnośnie problemów z czatem gry.
     
  15. Samsonix

    Samsonix User

    witam zainstalowalem gre ale gdy wlacze ja zaczyna sie ladowac aplikacja z bialym tlem i po 3 sec od wlaczenia wylacza, probowalem wylaczyc zapore cos ale nic nie pomaga
     
  16. X_Cr7_X

    X_Cr7_X User

  17. Witam pasek klienta gry , logowanie ładuje się tylko do 1/3 długości i koniec nie mogę się zalogować ? prosze o jakąś podpowiedź, pomoc, wczoraj jeszcze wszystko śmigało
     
  18. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    mi dojeżdża do literki D i stoi... komuś działa gra????
     
  19. -dshh14-

    -dshh14- User

    mialem to samo mi pomaga zawsze ponowne pobranie gry