Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. To sio zakładać wątek w odpowiednim dziale ;)


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     


  2. Choć sytuacja w grze wymaga, aby zrobić jej wersję do ściągnięcia na dysk i grania bez przeglądarek to pomysł raczej nie przejdzie, bo firma BigPoint słynie na rynku właśnie z tego, że są liderem w produkcji takich gier.
     
  3. waj802

    waj802 User

    Ale któraś gra BP ma klienta "sciąganego" i z wyszukiwarki można wejść.
     
  4. Dobry pomysł, zróbcie to co kolega napisał wyżej. Wersja na PC.
     


  5. Zgadza się. Nazywa się ona Drakensang.

    (tylko że chyba w jej wypadku od razu zrobili dwie wersje - na przeglądarkę
    i na dysk :rolleyes:)
     
  6. Skiera0306

    Skiera0306 User

    Jest następny problem... :mad: Gdy mam włączone zakładkę aukcje to zamula mi to całą przeglądarkę w [...]. Nie ważne czy to DO, FB czy jakieś forum, takie lagi, że szkoda słów. Proszę o zrobienie z tym porządku.

    Co do tego klienta to według mnie żaden problem. Skoro BP słynie z gier przeglądarkowych to niech tak zostanie, a gracze męczą się z lagami, ale dajcie stałym graczom możliwość pobrania klienta!

    No i *coś*!!! Nawet aukcji nie można wygrać, bo zero szans, aby dać ofertę 10 sek przed końcem -.-

    Prosiłbym o nie używanie tego typu słownictwa

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 kwietnia 2014
  7. Morini

    Morini User

    Witam!
    Mój problem polega na tym, że nie mogę zmienić informacji o graczu na swoim profilu. Niby się zapisują (tak się wyświetla), ale tak naprawdę absolutnie nic się nie modyfikuje. Czy ktoś jeszcze ma podobnie? Może to ja coś przeoczyłem i te dane można zmieniać dopiero pod jakimś warunkiem, ale jeśli tak, to proszę mnie z błędu wyprowadzić.
    Pozdrawiam.
     
  8. Witam.

    Przeczyścić historię przeglądarki i spróbować ponownie. Dodatkowo polecam zapoznać się z >>TYM<<.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  9. Morini

    Morini User

    Czyszczenie historii i ciasteczek przeglądarki oraz Flash Playera nic nie daje, a w podanym linku nie ma niestety jakichkolwiek informacji na temat mojego kłopotu, więc mam nadzieję, że uda mu się zaradzić jakoś inaczej. Próbowałem nawet zmieniać te dane na różnych komputerach i odbyło się to z identycznym efektem.
     
  10. W takim razie można napisać do pomocy technicznej i opisać swój problem.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  11. Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się na serwerze pl2?
     
  12. rico.w

    rico.w User

    tak ja tez mam ten problem
     
  13. Już działa prawidłowo.
     
  14. Sory, że późno pisze, jednak sam miałem niedawno ten błąd. Gdy pokrążyłem trochę w kochanym porcie, mój statek żeczywiściście, był na środku i leciał do portu (Widział kolega).

    [​IMG]
     
  15. Na serwerze pl2 nie działa zakładka "Wyposażenie".
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2014
  16. MOD_Sensei

    MOD_Sensei Guest


    Proponuję aby wyczyścić przeglądarkę gdyż po sprawdzeniu danego "błędu" nie widziałem niczego co by przykuło moją uwagę (wszystko działa jak należy) - możliwe też, że jest to chwilowa usterka na Twoim koncie.

    Pozdrawiam,
    MOD_Sensei :cool:
     
  17. Problem sam się rozwiązał ;)
     
  18. Siema,


    jakieś dwa dni temu zmieniłem nick - jeden znak w zasadzie w nim - a dalej muszę logować się używając starego.


    O co chodzi ?
     
  19. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Zmienia się nick w grze ale login zostaje bez zmian (nie wykombinowali jeszcze opcji zmiany loginu:oops:)

    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     


  20. No właśnie tak się stało, w grze się zmienił ale na tym się skończyło.


    Dobrze że nie usunąłem starego, bo bym znów Czarodziejkę męczyć musiał. :D



    Ok, do zamknięcia.

    Obawiam się iż tego tematu nie zamkniemy :oops:

    Pozdrawiam,
    MOD_Sensei :cool: