Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MrRyngu

    MrRyngu User

    Popieram kolegi pretensję . żeby trochę urki zarobić i level misje muszą być wykonane tylko jak jak jest burdel z serwerami
     
  2. andrew_ss

    andrew_ss User

    Czy Wy też macie problem z ciasteczkami? Od 2 tygodni non stop zalewany jestem pytaniami o ciasteczka, gdziekolwiek bym nie wszedł - nie ma znaczenia czy się zgodzę czy nie. Zaczęło się to jak przeczyściłem cache gry, bo nie chciała się ładować (nie pomogło) i teraz ciągłe pytania o ciasteczka (nie wspomnę o dziwnych nazwach przycisków, itp.)
     
  3. Gierek

    Gierek User

    Tak, mam ten sam problem. Obojętnie, co zrobię w grze, to pytanie o ciasteczka.

    EDIT: Nie... doszedł kolejny błąd :/ niekończące łączenie się z serwerem. Ech...
    EDIT2: Udało mi się dostać na mapę, ale... są olbrzymie błędy graficzne - nie pokazało mi teleportów na inne mapy, dronów mi nie pokazało, kontrolka z "Kontroli misji" się nie pokazała, stwierdziłem, że nie ma zbytnio sensu grać, to poszedłem, automatycznie mnie nie wylogowało - co ciekawe, i kolejna próba dostania się - niekończące łączenie się z serwerem. Szkoda.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2023
  4. genARX

    genARX User

    Dlaczego wciąż widzę prośbę o akceptację ciasteczek? jak się zaloguję za pomocą klienta mam prośbę o akceptację jak wejdę na hangar jak wejdę na klan na skylab itd za każdym razem? @TL_Eviana. ?
    Szanujemy Twoją prywatność
    Razem z naszymi partnerami przechowujemy na urządzeniu informacje, takie jak pliki cookie, i uzyskujemy do nich dostęp, a także przetwarzamy dane osobowe, takie jak niepowtarzalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, w celu zapewniania spersonalizowanych reklam i treści, pomiaru reklam i treści oraz zbierania opinii odbiorców, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za Twoją zgodą my i nasi partnerzy możemy wykorzystywać precyzyjne dane geolokalizacyjne i identyfikację przez skanowanie urządzeń. Możesz kliknąć, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów zgodnie z opisem powyżej. Możesz też uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje przed wyrażeniem zgody lub odmówić jej wyrażenia.
    Pamiętaj, że niektóre rodzaje przetwarzania danych osobowych mogą nie wymagać Twojej zgody, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Twoje preferencje będą mieć zastosowanie do grupy witryn. Preferencje możesz zmienić w dowolnym momencie, powracając na tę witrynę lub odwiedzając stronę zawierającą naszą politykę prywatności.
    WIĘCEJ OPCJIZGADZAM SI
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2023
  5. Friko96

    Friko96 User

    nie da się wejść na mapę..
    statek ma 0 HP
    taki powrót do gierki
     
    kowalikx lubi to.
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony do programistów.
     
    genARX lubi to.
  7. kowalikx

    kowalikx User

    Nie da się zacząć grać! Muszę się logować do drugiej strony gry 20 razy. Czasem za 21-45 razem się uda. Ale gra zacina się! Stoję w miejscu! Po 20-50 sekundach nagle rusza wszystko i dead!!!!
    Proszę o wyjaśnienie! Jeśli ludzie płacą za premkę! Ale jak wyżej napisałem nie mogą grać!
    To co ze zwrotem straconych pieniędzy???
    W jaki sposób zwrócicie pieniądze???
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2023
  8. kowalikx

    kowalikx User

    Dokładnie tak jest!!!
     
  9. Gierek

    Gierek User

    Wczoraj podczas bicia obojętnie jakiego aliena... moje hity pokazywały się z kilkusekundowym opóźnieniem, tak samo, jak obrażenia otrzymywane przeze mnie. Były też opóźnienia podczas zbierania skrzynek cargo, bonus box - ogółem podczas działania gry.
     
  10. to sa jaja wskoczylem w wrota astral po minucie nawet nie zmienilem statku i tu zostales zniszczony
     
  11. Soso°♂

    Soso°♂ User

    Jaja i w dodatku zgniłe bo kupując premkę to tak jakbyś w sklepie kupił zgniłe jaja
     
    ani.panin lubi to.
  12. Cygan84

    Cygan84 User

    Dziś znów to samo...
     
    ani.panin lubi to.
  13. maly2222mm

    maly2222mm User

    niech zrobia wkoncu cos z ta gra jakis restart a tu nic sie nie dzieje porazka
     
    ani.panin lubi to.
  14. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jak to nic się nie dzieje, właśnie pobrano mi kasę za konto premium, to im najlepiej wychodzi, złodzieje bo o graniu nadal nie ma mowy.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 sierpnia 2023
    STRADIVARI71 i ani.panin lubią to.
  15. tak tak kupować premki, rabaty ile wlezie a zalogować się na mape to można zapomnieć żeby coś z tego korzystać
     
    ani.panin lubi to.
  16. Cygan84

    Cygan84 User

    No to chyba pograne na dziś... :mad:
     
    ani.panin lubi to.
  17. Zary-pl

    Zary-pl User

    Dzień bez awarii dniem straconym :p
     
    ani.panin lubi to.
  18. Gierek

    Gierek User

    Cóż... udało mi się cudem zagrać, dostać na mapę, ale lagi są gigantyczne, przyjemność - zerowa.
     
    ani.panin lubi to.
  19. promacc37

    promacc37 User


    Czytałeś OWH?

    1.2.15 Użytkownik nie ma prawa żądać, aby Gry i/lub Usługi zostały udostępniane w wersji aktualnej w momencie zawarcia umowy. Bigpoint zastrzega sobie prawo do przerwania funkcjonowania Gier i/lub Usług w każdej chwili bez podania przyczyn. W tym przypadku Użytkownik może zażądać, aby ewentualne wcześniej wniesione przez niego opłaty objęte limitem czasowym (np. za konto Premium, abonamenty) przepisane zostały na jego Konto w innych, wybranych przez niego Grach i/lub Usługach oferowanych przez Bigpoint, lub zażądać zwrotu wniesionych opłat. Prawo to nie obejmuje opłat za usługi, które zostały już w pełni wyświadczone w ich indywidualnym zakresie (np. zamówienia jednorazowe). Prawo Użytkownika do wypowiedzenia ze skutkiem natychmiastowym umowy korzystania z Gier i/lub Usług, które przestały działać, pozostaje nienaruszone. Wyklucza się dalej idące roszczenia Użytkownika, o ile nie zostało to wyraźnie przewidziane w OWH.

    4. Bigpoint gwarantuje dostępność Gier i Usług przeciętnie przez 90% (dziewięćdziesiąt procent) roku, za wyjątkiem okresów, w których serwery strony Bigpoint lub poszczególnych Gier i Usług nie są dostępne przez Internet z powodu problemów technicznych lub innych problemów, na które Bigpoint nie ma wpływu (siła wyższa, zawinienie osób trzecich itd.), oraz okresów, w których przeprowadzane są rutynowe prace konserwacyjne. Odpowiedzialność cywilna firmy Bigpoint za umyślną lub spowodowaną rażącą niedbałością niedostępność Gier i Usług pozostaje w mocy. Bigpoint może ograniczyć dostęp do Gier i Usług, o ile wymaga tego bezpieczeństwo pracy sieci lub utrzymanie integralności sieci, zwłaszcza w celu uniknięcia poważnych zakłóceń sieci lub oprogramowania, a także utraty zapisanych w pamięci danych.

    10.1 Bigpoint udostępnia Użytkownikowi Gry i Usługi w istniejącej w danym czasie wersji (patrz punkt 1.2). Użytkownicy nie mają żadnych praw żądać, aby Gry i/lub Usługi, i/lub wynik utrzymywane były w określonym stanie/zakresie funkcjonowania czy też aby wprowadzono je w szczególny stan/zakres funkcjonowania. Przy zakupie funkcji Premium Użytkownik otrzymuje pełne ustawowe i umowne prawa. Użytkownik jest świadomy tego, że oferowane przez Bigpoint Gry i Usługi – podobnie jak każde oprogramowanie – nigdy nie mogą być w pełni pozbawione błędów. Gry i Usługi mogą być tylko wtedy uznane za wadliwe, jeśli granie lub korzystanie z nich jest w poważnym stopniu i długotrwale zakłócone.

    11.3 W przypadku, jeżeli firma Bigpoint pobiera należność za swoje świadczenia, ponosi ona nieograniczoną odpowiedzialność za umyślne działanie i rażące zaniedbania. W przypadku nieznacznego zaniedbania Bigpoint ponosi odpowiedzialność tylko w razie naruszenia istotnych obowiązków wynikających z umowy lub naruszenia gwarancji. Pod pojęciem istotnych obowiązków wynikających z umowy, również tzw. obowiązków podstawowych, rozumie się obowiązki, które umożliwiają prawidłowe wypełnienie umowy i z których spełnieniem może się liczyć Użytkownik. Wyżej wymienione ograniczenia odpowiedzialności nie dotyczą odpowiedzialności w przypadku utraty życia, obrażeń ciała oraz utraty zdrowia lub w przypadku przejęcia gwarancji przez Bigpoint. Nienaruszona pozostaje odpowiedzialność Bigpoint z tytułu niemieckiej ustawy o odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wadliwością produktu.
     
  20. ani.panin

    ani.panin User

    "support" inaczej "polska ekipa" inaczej nieszczęsna od lat eviana= DRAMAT!!!!
    Gra nie działa od wielu dni!!! A ja coś czytałem, że jakieś "rekompensaty" poszły...
    Okazuje się, że będą jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuugo musiały iść, bo gra nie działa!!!! Jest DRAMAT!!!!!!
    Ciekawe czy "szanowna" eviana to czasem, chociaż jeden raz w roku gra tu??? WĄTPIĘ!!!!!!! Bo nic nie wie! WSTYD!!!!!!!!! Pomijam boty!
    Nie wiem jak Gracze, ale ja bym zbanował evianę!!! Co najmniej trzy lata temu!!! Po co Graczom kobita co nic nie umie i w niczym nie pomaga? Po co???
    eviana jedyne co robisz to kopiowanie (nieudolne) wiadomości z obcych języków.