Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ani.panin

    ani.panin User

    Hahahahahahahaha to samo pisze support! Wstyd!!!!! Nic nie możecie i nie umiecie!!! Wstyd!!!!!!
     
    .-T_H_O_R-. lubi to.
  2. oni to nic nie potrafią coś konkretnego zrobić, kompletnie nic, tylko wyciąganie kasy i wyciąganie kasy z ludzi, ekipa chyba pochodzi z innej planety bo to nie są ludzie z tej ziemi. Jeżeli czegoś nie potrafią to niech się nie biorą za to, bo robią tacy ludzie co gry nie ogarniają.

    ps: powiem tylko tyle że to jest wstyd z tym co oni robią
     
    ani.panin i -dshh14- lubią to.
  3. Gierek

    Gierek User

    Dalej mamy powtórkę z rozrywki - są lagi - najbardziej gigantyczne na mapach 1-3, 1-4, i 4-5 - od razu po zrobieniu misji uciekałem stamtąd, bo irytowałem się na sytuacje, kiedy przez kilkanaście sekund... nic się nie działo pomimo moich ruchów. Aż specjalnie policzyłem czas - od czasu ubicia Ubera StreuneRa do czasu otrzymania nagrody za niego minęło... 16 sekund. Co za żenada. Aż wstyd na to patrzeć.
     
  4. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    witam
    dzisiaj przy zmianie mapy (skok przez port ) zostało przerwane połączenie z grą, i tak jest do teraz, dwa zgłoszenia do pomocy technicznej i dalej nic! czy "tam" jeszcze "ktoś" pracuje czy już gracz został sam, bez pomocy technicznej ??
     
    .-T_H_O_R-. lubi to.
  5. TUITAMIBAM

    TUITAMIBAM User

    u mnie tak samo,tylko ja wisze od wczoraj
     
  6. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    formalnie ta gra to juz jest żenada !!!!!! co do obsługi technicznej patrz jak wyżej
     
  7. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    a suport pisze ile to usprawnił, ulepszył/ ciekawe gdzie ??
    bhahhahaaaaa
     
  8. *SEKI*

    *SEKI* User

    witam mam problem z klientem a mianowicie właczam i wyswietla sie biała strona i sie wyłacza po chwili co jest nie tak??
     
  9. FRANZ75*

    FRANZ75* User

    Witam . Mam problem z zalogowaniem sie na mape laduje mi sie strona z kalendarzem i dalj czyli na mape juz nie przeskakuje. Dziekuje za podpowiedzi
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    napisz do pomocy technicznej.
     
  11. Cygan84

    Cygan84 User

    Ile jeszcze ta przerwa techniczna potrwa? Jak już Bugpoint się za coś weźmie to tragedia. Takie rzeczy się robi w nocy a nie w ciągu dnia jak ludzie chcą pograć!
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2024
  12. Dobic0961

    Dobic0961 User

    Czasami podczas PVP nie widać gdy ktoś użył mechanizmu złączeniowego peta. Wiele osób to denerwuje i utrudnia to pojedynki w PVP.
    Fajnie jakbyście to naprawili
     
  13. memil

    memil User

    ?Kurde nie wiem co jest , rano gralem a teraz mi niechce mapki zaladowac ;/ ma ktos tez tak ??
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Zgłoś się do pomocy technicznej
     
  15. Zary-pl

    Zary-pl User

    O co tu chodzi do godziny 18,20 gra chodziła jako tako muliła przerywała ale coś działało a od godziny 18,20 zerwane połączenie i po zawodach mapa gry się ładuje i ładuje a efektów zero pomoc techniczna formularz nie działa nic nie idzie w nim wpisać , ale pakiety Vip i wyciąganie kasy od graczy na pewno działa . Zamiast tych nowości weźcie się za naprawę starych błędów a nie za olewanie graczy.
    Godzina 10,35 mapa gry dalej nie działa trwa wieczne ładowanie , strona pomocy technicznej pożal się panie Boże dalej nie działa nie idzie w nią nic wpisać, a Tl ma to w czarnej dziurze tylko boty maja się dobrze
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2024
  16. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Mysle ze wielu doceni twoja wiadomosc, natomiast BP jak i inni tutaj zwlaszcza admini wiadomo gdzie maja takie wiadomosci.
     
  17. Spokojnie, od 15:40 mam ten sam problem, nie jesteś sam XD
     
  18. zenada 2 dzien gra nie działa
     
  19. Booty mają w grze piorytet . Więcej przynoszą zysków
     
  20. Zary-pl

    Zary-pl User

    Godzina 10,35 mapa gry dalej nie działa trwa wieczne ładowanie , strona pomocy technicznej pożal się panie Boże dalej nie działa nie idzie w nią nic wpisać, a Tl ma to w czarnej dziurze tylko boty maja się dobrze