Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Czyściłeś ciastka, reinstall robiles? Ja mialem podobny problem, jak ladowalo sie w wiecznosc, to po prostu zamykalem i odpalalem na nowo i dzialalo.
     
  2. 20 godzin i rabat leci, nie można zarzucić tylko jednego - braku stabilności, bo jej nigdy nie było XD piękni jesteście nie zmieniajcie się
     
  3. Zary-pl

    Zary-pl User

    Godz 12,10 dalej się ładuje czyszczenie ciasteczek nic nie daje restart kompa i gry nie pomaga czyszczenie systemu programem clean up też nic nie daje zmiana kompa i przejście na Internet mobilny ze stacjonarnego też nie pomogło ciekawe kto zwróci za misje sezonowe 400 tysi urki za zeszły tydzień gdzie nie działały i za wczorajszy dzionek i dzisiejszy może TL udzieli kompetentnej odpowiedzi ale na to chyba nie można liczyć bo u nich liczą się tylko boty a pozostałych graczy tylko olewają
     
  4. Nawet gdybyś sprzedał dom i całość przeznaczył na pakiety to i tak cię oleją, bo pakiety to nie to samo co darowizna
     
  5. A booty działają normalnie
     
  6. Zary-pl

    Zary-pl User

    Godz 18,19 Udało się wejść na mapę gry pobranie misi dziennych przelot na 1/2 skok przez portal i po radości połączenie przerwane błąd 504 godz 18.22 już sobie pograłem trwa wieczne łączenie a strona PT dalej nie działa i tak BP i reszta tej bandy ma nas w końcówce układu trawiennego. a TL napisze problem znany psujemy to bardziej skontaktuj się z pomocą techniczną metodą telepatyczną bo formularz nie działa zapłać za bota to sobie polatasz i to takie całe BP
     
    D.A.R.E.K i Wladimir50 lubią to.
  7. S8⁕KGM

    S8⁕KGM User

    Bp zrobicie coś wkoncu z tym premia leci 2 dzień grać nie idzie jak zaloguje na mape i skocze przez port to już po grze
     
  8. kolejny dzień z wiecznym łączeniem, WOOHOO!!! naprawicie to w końcu czy system płatności jest ważniejszy?
     
  9. warnery1

    warnery1 User

    Na prawdę BP zachęca do rozejrzenia się za innymi grami, które dają frajdę z gry, a nie tylko nerwy szarpią, szkoda tylko czasu zmarnowanego tutaj :(
     
  10. Zary-pl

    Zary-pl User

    I znowu powtórka z rozrywki tylko z innej beczki strona główna ładuje się w nie skończoność po wpisaniu hasła i komunikat ,, brak odpowiedzi serwera " z URL też to samo po nastym razie się udało otworzyć stronę główną ale już mapy gry niestety nie strona forum otworzyła się po 2,30 min a w pomocy technicznej dalej nie idzie nic wpisać . Ale za to jutro rusza nowy ewent. kasę trzeba nabić na graczach nowe lasery i inne bajery Po co naprawiać cokolwiek jak płacą a później płaczą a kasa musi się zgadzać. A TL ma naj widoczniej to gdzieś bo nawet nie raczy odpowiedzieć czy to znowu atak DOS czy jakieś inne czary mary .Gram w to prawie od początku istnienia tej gry ale takich jaj i zlewania graczy to nie było
     
  11. Sweet

    Sweet User

    Przecież ta gra juz zdechła dawno.
     
    Wladimir50 lubi to.
  12. kupiłem premium i rabat i gra przestała działać nie no to jest hit jakiś.... czy w końcu zajmiecie się tą grą odpowiednio ??
     
  13. S8⁕KGM

    S8⁕KGM User

    Witam straciłem 2 wrota wiecznosci przez te ładowanie gry bo po przeskoczeniu portalu wrot polon z ponownie i ładuje beż skutku co dalej?
     
  14. Wladimir50

    Wladimir50 User


    nic. nie odzyskasz ich po prostu.
     
  15. Stanleyek

    Stanleyek User

    Kilkanaście razy straciłem życie w tych wrotach przez lagi lub całkowite rozłączenie z serwerem . Pisałem o tym do pomocy technicznej, nawet nie raczyli odpisać, nie masz co liczyć na jakikolwiek zadośćuczynienie. We wrotach gdzie jest tylko jedno życie to te lagi są największym utrapieniem.
     
  16. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    polecam serwer niemiecki tam wszystko gra i buczy:)
     
  17. jazon161

    jazon161 User

    PT to parodia zero pomocy z ich strony a odpowiedzi to na poziomie 5 letniego dziecka dbaja tylko o oszustow
     
  18. Dobra ja w innej sprawie proszę przekazać tym programistom żeby poszli o rozum do głowy czemu....
    Te boty eventowe na mapach są mocno przesadzone i za dużo ich i czemu na wszystkich mapach przez to nie da się latać i latam na 1 mapie. A jeszcze biją po 10 000 dgm to dużo jak dla słabych graczy są na mapach tacy co nie mają wzmocnień na lasery na osłony bo ich nie stać lub nie płacą a na aukcji chodzą po dużych sumach kredytu. Chyba że chcecie się pozbyć słabych graczy i takich co nie płacą raczej to podejrzewam , dbacie tylko o vipów i kombinatorów i klany radzę się zastanowić nad tym bo gra wcześniej czy w nie dalekiej przyszłości straci graczy. Na razie powracają starzy gracze tak jak ja z dużym doświadczeniem i z małym ale z braku graczy ci co zostaną zanudzą się i co im po bogatym wyposażeniu statku ja nawet nie myślę o atakowaniu graczy bo nie mam czym a boty są za silne średni gracz nie płacący bije od 1500-4000 dgm osłony po 1 strzale znikają nawet umiejętności nic nie dają co wy odwalacie. Może to innym pasuje ale nie mnie i być może innym osobą chcą sobie pograć i spędzić czas a nie walczyć o rankingi ja to olewam.
     
    -dshh14- lubi to.
  19. Proponuje bunt ja osobiście przestaje grać dopóki nie będą wprowadzone zmiany w grze nie wejdę do gry kto jest nie zadowolony może zrobić to samo.
     
    ChocolatteMochi lubi to.
  20. promacc37

    promacc37 User

    Jeśli twój dmg z laserów wciąż jest słabszy od tego z rakiet, polecam spróbować bicie słabszych alienów np. steunerów i lordakii na rodzimej mapie x2. Co do alienów to te eventowe biją nawet po 100k, ale nie wiem czy wiesz, możesz je "kręcić" lub ciągnąć po mapie wtedy nie dostaniesz dmg. Alieny są tak samo mocne jak były przy pierwszej edycji a gracze są dużo mocniejsi, więc alieny też powinny być znacznie mocniejsze.