Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chłopie weź bota zrób statek i tyle w temacie.... człowieku tu nie ma żadnej normalnej osoby w tej grze już xd xd aczkolwiek ja nie widuje xd ta gra i cała pomoc upadła już dawno... teraz liczy się tylko naciąganie na kasę i to nawet za kase juz nie ma nic poważnego tylko jakiś design xd czy pare rakiet haha
     
  2. Niestety chłopie ja mam inne podejście wolę zrezygnować z gry i to zrobię gra mi się coraz bardziej nie podoba są zaniżane uszkodzenia co zrobisz podwyższysz uszkodzenia to po pewnym czasie obniżają ci do pułapu takiego jaki miałeś przed udoskonaleniem chcecie grajcie ja kończę ta gra nigdy nie nadawała się do uczciwej gry życzę miłego hakowania chłopie.
     
    -dshh14- lubi to.
  3. Dobry wujku porada mam doświadczenie w tej gdzie grałem długo 10 lat temu w tą grę Ekonomia i mechanika gry mi przeszkadza w osiągnięciu lepszych wyników z tego co widzę gra jest zmieniona. Np skaylab długo się buduje dużo dłużej niż kiedyś jeżeli robisz przebudowę generatorów na wyższe poziomy lub coś rudy poślesz generator ma problem odzyskać pełną ładowność i nie możesz już wysyłać rudy na bardzo długo oszukują z uszkodzeniami i osłonami to widać pisze już otwarcie bo nie zależy mi już na tej grze. Stwierdzam że gracze w większości tez oszukują i latają na botach piszą tu że walczą z tym że banują graczy a ja tu widzę coś odwrotnego bardzo szybko dochodzą do silnych statków osoba która gra uczciwie ledwo zipie bo oszukiwana jest przez zaprogramowaną tak grę. Nie będę czekał na odpowiedz wybitnych wojowników którzy hakują po zakończeniu komentarza kasuje konto i nie wracam już nigdy bo to oszustwo nie gra i gra dla oszustów.Ta gra upadała powoli i upadnie całkowicie tak jak upada wot zniknie z rynku gier. Z braku graczy.
     
  4. nie wiem ja tam nie widzę problemu w dmg xd mam 17 promków na golasa bez zadnych boosterow i surowca 13-16k z x1 ale czasy są jakie są więc skupiłem się tylko i wyłącznie na ABC farmienie ammo x4 i latam i bije z białki alieny.. gdy ulepszam statek to po co mi amunicja wole wydać na różne alienki białke ale za to dorobić się szybko wyposażenia
     
  5. a i w ogóle to zero jakiego kolwiek darmowego zdobywania surowców... za osmium trzeba zapłacić, za surwowce do wyrzutni też zapłacić bo przecież zanim człowiek uzbiera to pół roku minie xd szansa z wypraw to jakas kpina xd płacisz 10k uri a dostaniesz 3 jednostki stopu hydry czy tym podobne xd to juz jest smieszne
    diametron pisze że leci z wrót xd zrobiłem 1mln x4 za ten czas ale diametronu z wrót nie dostałem xd
     
    -dshh14- lubi to.
  6. czyli jednak ktoś tutaj zagląda, dosyć sporo odpowiedzi zostało usuniętych :eek: