Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Już trochę czasu temu weszła funkcja zmiany nicku w profilu pilota, a wszystko było w >Oficjalnych Ogłoszeniach<.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  2. lesiulesny

    lesiulesny User

    Nie wiem gdzie z tym pójśc ale na głownej stronie jest informacja dokładna o AUKCJACH których się nie wygrało.
    było kilka takich i pieniedzy mi nie zwróciło za nie wygraną aukcję. czy mozna cos z tym zrobic

    "Lepszy i bardziej sprawiedliwy system aukcji!

    Witajcie, kosmiczni piloci

    Zmodyfikowaliśmy okno HANDLU i zmieniliśmy jego nazwę na AUKCJĘ, ponieważ nazwa ta wydała się nam właściwsza. Od teraz, po zalicytowaniu kolejnej kwoty na ten sam przedmiot zostanie ona dodana do poprzedniej sumy całkowitej (zamiast jej zastąpienia), co umożliwi zaoszczędzenie środków.

    W przypadku niewygrania akcji, gracze będą otrzymywać postawione sumy z powrotem. "
     
  3. co sie dzis dzieje ze z mapy wyrzuca ???
     
  4. Mam dokładnie ten sam problem, serwer pl2.
     
  5. nikt nic nie wie ???

    tak pl2

    i cisza jakie to znajome uczucie ;)

    napisałem do supportu ale cisza ...

    jest...
    *coś*

    2.19. Korespondencja
    Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną.

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting
    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 sierpnia 2014
  6. *RONIN*

    *RONIN* User

    Co się stało ?
    W południe grałem normalnie a teraz wyrzuca mnie z mapy gry.....
    Po wielokrotnym ,,Połacz ponownie" na zmianę z ,,Logout" mam dość !
    Serwer padł ?
     
  7. Podobno są jakieś problemy, niestety nie wiemy kiedy wszystko zostanie naprawione, jedyne co możemy zrobić to uzbroić się w cierpliwość i czekać aż programiści to naprawią.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  8. czyli moze potrwac.. eh..
     
  9. I każdy się dziwi, że jest coraz mniej osób... mogliby zrobić restart serwera i zobaczyć czy będzie działać
     


  10. Problemy są od dawna jak widzę. Gram na GE i tam zaczęły się one od momentu zakończenia eventu na tego Dromadera (czy jakoś tak).


    U nas nie wyrzuca z gry (chociaż nie wiem, bo dzisiaj nie grałem), ale za to logowanie trwa bardzo długo i jak się nie połączy to w przeglądarce pojawia się komunikat, że połączenie z serwerem zostało przerwane.

    Często też tak się dzieje w czasie przechodzenia pomiędzy zakładkami na stronie głównej.

    Pisałem o tym na forum, ale nikt nie podzielał moich problemów.
     
  11. nikt nie ma kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za to? chcialbym uzyskac ( zreszta nie tylko ja) jasna i klarowna odpowiedz.. kiedy to bedzie dzialalo..?
     
    kris0211. i RYCHU^Z^PL2 lubią to.
  12. Mają kontakt ale nic nam nie napiszą bo po co ? dla nich jesteśmy tylko zwykłymi graczami, ale chyba nie wiedzą, że dzięki nam ta gra jeszcze istnieje
     
  13. Tanis2

    Tanis2 User

    Łache jakąś robia zrywa połaczenie nonstop biora kase niech sie za robote wezmą !
     
  14. rychu.. i dobrze mysla.. bo jestesmy tylko pionkami.. ktore placa zeby grac.. i beda placic .. ja powiedzialem sobie ze to ostatnia juz premka i cxzas pograc w cos co ma rece i nogi.. a nie wioecznie wkurzac sie na lagi, bugi,. crashe, kicki.,. itp.. dosc tego.. ;)
     
    kris0211. i RYCHU^Z^PL2 lubią to.
  15. Tanis2

    Tanis2 User

    BanMastery weźcie sie za robote a nie zakon tworzycie.
    Może zdało by się podac jakąś informacjie na domowej stronie!
     
  16. No dobra ale też bez przesady... żeby tak z minuty na minutę się coś popsuło ? od tak sobie ? to jest chyba coś nie tak, chyba, że to jest specjalna umiejętność BP - psucie ludziom radości z gry.
    PS. też już nie zamierzam "dofinansowywać" tych "programistów" od siedmiu boleści :p
     
  17. no zeby zadnej informacji..zadnych przeprosin.. przeciez to u nich sie cos posypalo a nie u mnie.. przeciez jakby u mnie w robocie sie cos posypalo co jest zalezne ode mnie to bym sie pod ziemie zapadl ze wstydu chyba..czemu gra ktora wciaga taka ilosc kasy jest tak beznadziejnie pilnowana/?? tego nie rozumiem..mamy placic i nie marudzic..a na koniec ban na czat po zlosci.. ja juz czatu nawet nie otwieram bo pisze " witam.." i leci ban;) takze sadze ze czas faktycznie zmienic na gre w ktorej administracja nie bedzie miala gdzies graczy.
     
    RYCHU^Z^PL2 lubi to.
  18. Nie piszcie już o tych problemach tak ogólnie, bo takie cyrki są (z tego co podejrzewam) tylko na polskich serwerach. Niektórzy wydali na boster na kilka dni i teraz nie mogą go nawet wykorzystać, a o zwrotach nie ma co marzyć.
     
  19. Gra działa już poprawnie :)
     
  20. suchy123pl

    suchy123pl User

    Witam mam problem z gra... Klikam na START i gra się ładuje i staje na pełnym pasku i nic dalej się nie dzieje... co robić ?