Pytania techniczne dotyczące Paymentu - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. w jaki sposób skontaktować się z działem płatności oprócz formularza który wyskakuje zawsze a nie obejmuje wszystkich spraw. Dostałem odpowiedź na ticket z moją sprawą temat zakończony według działu płatności, nie mam jak dalej pociągnąć tematu. Na e-mail nie ma sensu odpisywać bo "wiadomość do nikogo nie dotrze", na ticket odpowiedzieć nie można..... Dział płatności pisze, że zakupione rzeczy nie zostały doliczone bo nie dostali wer5yfikacji od mojego operatora sieci komórkowej, ale z mojego konta, które specjalnie doładowałem, zeby dokonać tej płatności zeszły dokładnie kwoty jakie miałem zapłacić za 1 miesiąc premium i za 5 tys uridium +bonus 50% poważki przez 24 godziny.
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    skontaktuj się z mobiltekiem
     
  3. na pewno mobiltek? teraz sprawdziłem i okno przy płatnościach przez telefon jest podobno obsługiwane przez Kanzaroo. Zerknąłem na dział obsługi klienta ale jest to strona gdzie można tylko i wyłącznie po angielsku lub niemiecku się porozumieć.
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    według informacji posiadanych przeze mnie, to mobiltek. Nie mam pojęcia co Tobie się tam wyświetla. Jeśli masz inaczej, to pisz tu i tu.
     
  5. goldenmane

    goldenmane User

    Witam. Ostatnio zacząłem otrzymywać scamerskie wiadomości z waszego newslettera.

    https://imgur.com/ItnW6gM

    Link prowadzi do strony wyłudzającej dane.
     
  6. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

  7. Adix525

    Adix525 User

    Kupując licencję bojową nic nie dostałem, po płatności wyskoczył komunikat " Produkt nie może zostać dodany do twojego konta " powody jakie podał:
    - Nie jest dostępny w twoim kraju
    - Już posiadasz ten produkt.

    Pieniądze pobrane, produktu brak. Proszę o niezwłoczną pomoc.
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    napisz proszę do Pomocy Technicznej.