Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kube

    kube User

    no dobra dzisiaj juz 5 dwudziestka leci i kiszka mogłby jakis dobry moderator wrzucic na mape bonusowa :pP nie to że wymuszam czy cos insynuje ale byłbym wdzięczny :))hahahah
     
  2. A nie lepiej tymi za kredki :D
     
  3. kube

    kube User

    20 juz wykorzystałem :p
     
  4. Mało trochę :D
     
  5. kube

    kube User

    dzisiaj juz 6 20 i 20 dziesiatek od 11 godziny
     
  6. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Nie ma takiej możliwości aby ktoś z ekipy przeniósł Cię na tą mapę tyle w temacie.

    Tak jak wyżej.

    Pozdrawiam
    MOD_Matroz
     


  7. A ekipa ekipę ? :p
     
    -RΛGΛT-PL- lubi to.
  8. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Także niemożliwe :p

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  9. Czy ktoś z ekipy jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?
     


  10. A czy wiesz, że oni nie mają możliwości się tego dowiedzieć ?

    To pytanie do programistów raczej. :)
     
  11. Skąd ta pewność hmm?
    Jakoś na angielskim forum istnieje taka wzmianka odnośnie szansy dostania się na ??? skacząc przez 4-5, natomiast u nas, jak to u nas, napisane jest że skokówki na x-1 to jedyna możliwość.
     
  12. SλώczγK

    SλώczγK User

    ja również skakałem z ukrytego portu na 4-5 i na 56 skoków nie trafiłem tam :)
     
  13. U mnie już ok 150 i też nic :)
    Dlatego pytam czy ma to sens czy tylko marnuje czas i skokówki. Jak już pisałem na angielskim forum znalazła się taka wzmianka, a jak dobrze kojarzę na forum raczej nie znajdują się informacje nieprawdziwe. Tak więc jak z tym jest?
     


  14. Jest napisane na naszym forum czy nie o tym portalu na 4-5, suma sumarum i tak nie możesz wskoczyć na mapę "???", a mnie chodziło o to że moderatorzy nie wiedzą jakie są/ile wynoszą szanse aby się tam dostać, bo nie znają kodu gry, algorytmów, założeń twórców, ani tym podobnych.
     
  15. kris0211.

    kris0211. User

    Jak dobrze kojarzę, to szansa na skok portalem na 4-5 jest taka sama jak skokówką. Ale pewny nie jestem.
     
  16. STRONG

    STRONG User

    skok przez ukryty portal na 4-5 liczony jest jak skok skokówką i wliczany do ogólnej puli skoków. Szczęściarz jest jeden na 1000 skoków wszystkich graczy danego serwera.
    Trzeba mieć wiele cierpliwości, latanie na 4-5 jak dla mnie straszna strata czasu, skokówkami szybciej (mi udało się za 1648 razem a zajęło mi to tydzień)

    Pozdrawiam
     
  17. kube

    kube User

    skacze juz w sumie od początku eventu byłem raz po około 700 skokach ale teraz to już przesada skacze dziennie po 100 do 150 skokow zapewne juz tydzień i nic
     
  18. Dziękuję za odpowiedź, właśnie to mnie interesowało. Natomiast jedni mówią że liczą się skoki wszystkich graczy, czyli ze wszystkich serwerów inni że z jednego serwera.. jak to w końcu jest, bo można zgłupieć.
     
  19. STRONG

    STRONG User

    cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość :)

    jednego serwera
     
    kube lubi to.
  20. Czy doczekamy się naprawienia tych bugów z czatem oraz lagami ? Bo to już mija tydzień praktycznie, a jak informacji żadnych o postępach jak nie było tak nie ma czy mam rozumieć BP wszystko olewa + modki jedynie mają nakaz banowania ludzi za kulturalne pytania na ten temat ?