Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Czarny

    Czarny User

    Nie denerwuj się. Nic ci nie powiedzą bo sami nic nie wiedzą.
     
  2. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    lipa nie da sie grac w takich warunkach :/
     
  3. kube

    kube User

    znasz mnie cierpliwość to nie jest moja mocna strona :)

    dalej nic po ponad 500 skokach

    Posty łączymy!

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 sierpnia 2017
  4. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Jak byśmy mieli banować za te "kulturalne pytania na ten temat" to prawdopodobnie byś nie napisał kilku ostatnich postów. :D Tak więc proszę nie rozpowiadać głupot na temat ekipy. Jak to się nie skończy to możesz pożegnać się na jakiś czas z forum. Nie chcemy być oczerniani w taki sposób i nie będziemy.

    Na chwilę obecną czekamy na ruch ze strony centrali. Sami też jesteśmy graczami i tak samo jak Wy chcemy naprawienia błędów. Jednak kiedy to nastąpi- tego na chwilę obecną nie wiemy.

    Ludzie się na tą mapę dostają, robią misje i zdobywają tytuły. Tak więc jeżeli chcesz zrobić tą misję- musisz próbować dalej. Denerwowanie się nic nie da. Dla odprężenia proponuję nie skakać bez przerwy tylko co jakiś czas odpocząć robiąc coś innego(np. bić cubiki, robić wrotka, pogadać na TS ze znajomymi)

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  5. Takie zdarzenie było ostatnio w tym temacie: https://board-pl.darkorbit.com//threads/straszliwe-lagi-c-d.107870/ jak to wytłumaczysz ? Zamiast napisać notkę w oficjalnych o stanie faktycznym oraz dorzucić oficjalny temat do dyskusji to zamykacie każdy wątek w tej sprawie. W takim wypadku po co ma istnieć pl odział forum kiedy niczego nie można się dowiedzieć oraz nie potraficie wytłumaczyć prostych punktów z regulaminu gry m.i.n dlaczego jest kuriozalny zapis o banowaniu ludzi za podawanie własnego numeru kontaktu w własnym temacie w poszukiwaniu klanu tylko w grach BP lub o ochronie nicków oszustów zwanych potocznie bociarzami przecież pseudonimy są ogólnodostępne i publiczne to nie Imię Nazwisko tego delikwenta ? Dla mnie gracza, który grał w latach 2007-2010 to są tak dziwne zmiany jakie zaszły na niekorzyść tej gry i zostało niestety wspomnienie gierki mmo z graczami na poziom pl serwerów 10tyś rodaków.
     
    -dshh14-, ***Wolbrom*** oraz poland102 lubią to.
  6. kube

    kube User

    wyjątkowo mnie bigpoint chyba nie lubi skacze i skacze i nic
     
  7. Czarny

    Czarny User

    Ja też skacze dzień w dzień po 500 skoków bez powodzenia. Powinni byli pomyśleć i zrobić np. że co 10 tys skoków masz 100 % szans że się dostaniesz jeśli w międzyczasie ci się nie uda.
     
  8. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    to jest mapa bonusowa jakby bylo co 10k skokow to bys to zrobil i zaden bonus by to nie byl
     
  9. Czarny

    Czarny User

    Już po misji :). Więc mam to gdzieś.
     
  10. -gustaf-

    -gustaf- User

    Dzieki nickowi (mozna tak powiedziec) jestes rozpoznawalny w grze.Chyba bys sie troszke wkurzyl gdyby ktos kto cie nie lubi obsmarowal cie jako bociarza choc nie bylaby to prawda , tak wiec po co podawac te nicki jesli nie wiesz czy to prawda czy klamstwo.
     
  11. kube

    kube User

    a ja dalej skacze i dalej nic
     

  12. Żeby kogoś obsmarować trzeba mieć dowód np. filmik żeby cokolwiek zacząć dyskutować bez tego gościu tylko z siebie robi pośmiewisko, a jak ktoś komuś wierzy na słowo to tego się nigdy nie uniknie bo zawsze ktoś ma inny pogląd na oczywistości. Mając oficjalne listy osób zbanowanych za boty każdy ma realną wiedzę na temat tych ludzi o to chodzi.
     
  13. kube

    kube User

    to już prze sadyzm skacze i skacze i kiszka jakies jaja z ta mapą bonusową
     
  14. Nie jesteś jedyny :p
     
  15. kube

    kube User

    to juz sie staje bardzo dziwne a nawet bym napisał cos brzydkiego ale nie moge :p
     
  16. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Mam wylatane ponad 15k godzin w D.O ,a na mapie bonusowej byłam 3 albo 4 X ,zupełnie przypadkowo.
    Podczas skoku wyświetlił się komunikat : Awaria systemu ... i wrzuciło mnie tam.Nie byłam przygotowana,więc padłam po 10 sek.
     
    *Greenhorn64* lubi to.
  17. -gustaf-

    -gustaf- User

    Mam prawie 10k godzin.Nie mozna jednak porownywac ilosci godzin do ilosci skokow i wiem ze o to ci nie chodzolo poniewaz przy takim porownaniu powinienem dostac sie tam prynajmniej jeden raz a nie bylem nigdy.Mysle wiec ze mozna latac latami i skakac miesiacami i nie miec tego szczescia na ten jeden skok z ilus tam tysiecy.
    Z tym sie zgodze.
     
  18. kube

    kube User

    tez mam wylatane 12 tys godzin i byłem tam tylko raz a skacze i skacze teraz popatrzyłem w zakupione skoki to wykorzystałem od 19sierpnia około 60 CPU skokowy 2 (JP02-CPU) i i tak z 40 po 10 skokow wiec to jeszt bujda po prostu jak chca to wrzucaja
     
  19. Skakałem i na razie olałem :D Jak się trochę ogarnie to znów zacznę próbować
     
  20. kube

    kube User

    dalej skacze i nic czyli wielki pic