Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kube

    kube User

    około północy skok i misja wykonana ale poswieciłem na to 10 dni :p
     
  2. *ZWIERZ*

    *ZWIERZ* User

    PYtanie dlaczego nieida obrazena w misi na 5graczy mapy 4.1 4.2 4.3 to zrobiłem , a 6000000 na demaderku stoi i nienabija obrazen?
     
  3. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Problem jest już znany. Trwają prace nad jego naprawieniem
    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  4. kube

    kube User

    pracuja tylko nic z tego nie wynika, dalej nic nie zalicza ,całe kółeczko z demanerem i lipa
     
  5. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    dołączam się do zgłoszenia problemu.
    tyle tylko, że to już jest drugi ewent, gdzie nie zalicza obrażeń z frachtowca do misji. poprzedni ewent z tego powodu sobie odpuściłem, teraz też mam dać se spokój z tą misją ??
     
  6. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Na te chwile nie wiadomo nic oprócz tego iż trwają prace nad naprawą tej misji. Żadnych innych informacji nie posiadamy. Jak czegoś się dowiem to poinformuje.
    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  7. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    czyli pewnie nigdy, bo to jest powtórka, jak podczas ostatniego ewentu :(
     
  8. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Misje działają już poprawnie
     
  9. Metal_91

    Metal_91 User

    Ja mam pytanie dot. tych "znikniętych" aktywnych Misji Normalnych sprzed kilku miesięcy.

    W Oficjalnych Ogłoszeniach nadal wisi informacja, że postęp został utracony i ze trwają prace nad rozwiązaniem i tego.

    Czy to dalej aktualne, czy jednak postęp jest nie do odzyskania i trzeba te misje brać i robić od nowa?

    EDIT:

    Chodzi mi o post numer 40 w tym wątku:
    https://board-pl.darkorbit.com//threads/obecne-bledy.2296/page-2
     
  10. Wczoraj podczas podwójnych nagród z wrót hadesy nie pojawiały się od razu po postawieniu. Trzeba było kilku relogów :p
     
  11. procent17

    procent17 User

    powie ktos dlaczego w kalendarzu sa zapisane eventy a w grze ich nie ma bo poki co jest piatek a nie ma zadnego eventu ?
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2017
  12. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Przecież jest event Prometeusz - masz info na stronie głównej po zalogowaniu.
     
  13. procent17

    procent17 User

    Chodzi mi glownie o te pakiety przy zakupie urki
     
  14. Dzień dobry!

    Mój problem jest związany z nagrodą z misji "Pod marsjańskim sztandarem". Mianowicie ukończyłem ją, lecz nie otrzymałem pełnej nagrody. Nagroda za tą misje jest spora: 19000000 PD, 5000 poważania, 340000 kredytów i 1 laser LF-4. Otrzymałem niepełną nagrodę, a mianowicie nie otrzymałem laseru LF-4 (to co było dla mnie najważniejsze). Ktoś ma dla mnie jakąś rade?
     
  15. MOD_M4

    MOD_M4 Guest


    Proponuje odświerzyć hangar, a także sprawdzić czy laser nie został automatycznie wyposażony.
    Jeżeli mimo wszystko laser nie został otrzymany, proszę o wysłanie ticketa do pomocy technicznej z dokładną datą i godziną ukończenia misji.
    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  16. Dziękuję za pomoc. List do Pomocy Technicznej został wysłany.
     
  17. W opisie Faq Vortexa nie ma informacji o skrzynkach z 2 Uber sibów 2 fala bodajże (te początkowe):)
    Zauważyłem jednocześnie iż na większość nagród działa podwajacz i wydobywcze prócz tych dwóch na które jednak nie działa.
    Otrzymano przedmiot: Amunicja - MCB-50 (24.000)
    Otrzymano przedmiot: Amunicja - PLT-2021 (1.500)
    I podwajacz ani wydobywcze nie działają na ilość nagrody.
    Osobiście uważam to za błąd i proszę o odniesienie się do tego ;)
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    To i ja dorzucę coś ciekawego do tematu vortexa. Otóż w tabeli jest podana ilość indykrolu max 30 szt. Pierwszego dnia jak robiłem wrotka otrzymałem 90 szt indykrolu ( nie używam podwajaczy nagród ). Kolejna sprawa nie wiem czy to błąd czy coś innego. Dzisiaj otrzymałem protokół przeciw obcym dający 8% do dmg z laserów peta. W profilu pilota, w wyposażeniu sprawdzałem bazowe ilości i wyświetla mi nie 8% lecz 6% - jest to błąd wizualny czy coś innego się za tym kryje - pet jest na 17 lvl.
     
  19. No przy tej szybkosci jaka panuje w B.P około pół roku/ , ale będzie naprawione
     
  20. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Nie piszemy posta pod postem. Jeżeli chcesz coś dodać, to używaj opcji 'EDYTUJ'.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ