Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Niedawno usuwając misje specjalną usunęła mi się misja na graczy gdzie miałem już zabitych 5947 na 10000 graczy co robic w tej sytuacji ?
     
  2. Można się personalnie pociăç.Z tego co wiem raczej nie wrócą ci tych pary tyś statkòw,trzeba zaczynać od nowa.
     
  3. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Zacząć ją od nowa. Nie ma możliwości "zwrócenia" postępu misji.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     


  4. Możesz winić Tuska, ale lepiej będzie wziąć głęboki wdech, przekląć jeszcze kilka razy i zacząć od nowa. :)
    Statki to może nie problem, gorzej z kolejnym cyklem robienia wrót dla białego ammo i ciułaniem hajsu na EMPy, RSB i inne zabawki...

    Choć nagroda nie motywuje i liczyć na zwrot w postaci x4 lub uri liczyć nie można, to Twoja firma nadal w Ciebie wierzy kosmiczny Pilocie !





    Co Ty Ragi masz za litery na klawie ? :D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2018
  5. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

  6. Next!

    Next! User

    Zniżki, zniżki, zniżki! Zniżka -10% w sklepie! To oferta limitowana!
    Na pierwszej stronie gry dzisiaj jest, ale na co jest ta zniżka? Bo nie znalazłem jej, a szczególnie na oznaczone specjalnym znaczkiem.
     
  7. Nathersis

    Nathersis User

    Niestety zniżka dotyczy wyłącznie przedmiotów, które można kupić za realne pieniądze.
     
  8. Event Halloweenowy. Podobie jak we wszystkich ostatnich eventach po rozwinięciu okna z misjami w okienkach z zadaniami widać tylko część treści zadania. Nigdy nie wiem np. ile obrażeń trzeba zadać w konkretnym zadaniu obcym graczom, żeby zostało zaliczone..... W tym evencie mam ostatnie 2 misje właśnie na obrażenia zadane graczom ale widzę tylko aktualny licznik ile już obrażeń zrobiłem, ale nie wiem ile jeszcze potrzeba do wykonania ich do końca. Jeśli ktoś może chociaż napisać ile obrażeń potrzeba do zadań: "Przerażony głuptasek" i "upiorna noc" byłbym wdzięczny, bo nie znalazłem na forach informacji i nie wiem czy dam radę w ogóle sprostać wymaganiom.
     
  9. Nathersis

    Nathersis User

    'Przerażony głuptasek' 100 milionów, 'Upiorna noc' 200 milionów.
     
    Grimnir1974 lubi to.
  10. mm70_9

    mm70_9 User

    Event :
    Kosmiczne rabaty!
    Zaoszczędź 20% na wszystkich zakupach w sklepie. Nie zwlekaj, oferta ograniczona czasowo! Gdzie są te rabaty ? widzę tylko zielone klucze o 15% taniej i nic więcej... jest błąd czy tylko ja tak mam ?
     
  11. ja tez mam znizke na klucze i nic wiecej
     
  12. w sklepie za realne pieniążki :D
     
  13. ktoś coś wie czemu wywala cały czas z serwera?:(
     
  14. co jest grane od rana wywala z mapy.dodam ze na angielskim serwerze gra chodzi normalnie wiec to u nas
     
  15. Złoty

    Złoty User

    za duzo botów az serwer padl xd
     
  16. warnery1

    warnery1 User

    Aktualnie, wywaliło mnie z gry w czasie robienia epsilona i już nie mogę się zalogować, statek stoi w epsilonie boostery lecą. Wrrrrr

    Udało się po jakimś czasie zmienić statek i zalogować do gry, ale niestety przy próbie wskoczenia do epsilona znowu to samo, statek wisi, wylogować się nie można, przelogować nie można, jest coraz gorzej z tą grą :(
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2019
  17. olbi29

    olbi29 User

    hi ha ha hi a jednak można to ukatrupić, tak trzymać ciekawe co zrobią :p
     
  18. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Trwa łączenie...proszę czekać...i tak od pół godziny,za Premium płacę,ale to parodia,nie gra.
     
  19. olbi29

    olbi29 User

    I po co te nerwy :p Jednak my górą ;)
     
  20. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    fajna ta gra mmmm event mmm kupic rabaty mmmm mmmm ale cieszmy sie dostaniemy 10k urki wiecej za bugi mmmm