Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. polaki00

    polaki00 User

    Czemu nie działa mi kalendarz adwentowy
     
  2. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Odnośnie tego błędu pojawiło się, oficjalne ogłoszenie, zapraszam >>tutaj<<
    Jedyne co mogę doradzić to wyłączyć grę i wyczyścić przeglądarkę, a następnie znów się zalogować, jeżeli nie pomaga to proszę napisać do pomocy technicznej.

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  3. -Nazgull-

    -Nazgull- User

    No super ale kluczy jak nie było tak nie ma. Ile razy mam się logować? :)
     
  4. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Jeżeli wciąż nie zostały dopisane do konta to proszę to zgłosić do pomocy technicznej ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  5. polaki00

    polaki00 User

    Wczoraj nie działał nawet po ponownym zalogowaniu ,ale dziś działa lecz wczorajsza nagroda przepadła.
     
  6. #FAMOUS#

    #FAMOUS# User

    jest problem z misją 15 alfa misja prorytetowa osstatnie zadanie: wyrządź 30 000 na statkach battleray tylko w tym problem ze nie zalicza
     
  7. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Kiedy jesteś na mapie 5-3 przeloguj sie to często pomaga.
    Pamiętaj że aby zadawać szkody Płaszczka musi być bez stabilnej osłony.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  8. -DareDave-

    -DareDave- User

    witam serdecznie

    mam nastepujacy problem. Koncze misje o nazwie 'Kryjowka Dukea' - w zasadzie to wszystko swieci mi na zielono procz ostatniej pozycji WROC DO KONTROLI MISJI. Myslalem, ze chodzi o panel gdzie wybiera sie i zatwierdza misje ale to chyba nie to.. Co mam zrobic zeby zakonczyc misje i odebrac nagrode ?

    Pozdr, daw
     
  9. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Poleć na mape x1, otwórz okienko przyjmowania misji i powinno zaliczyć :oops:


    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
  10. Siemka.Nie wiem jak te wrota hades były rozdawane bo na globalu 5 praktycznie wszyscy dostali z polaków nawet po 2 sztuki a ja ani jednej nie dostałem . ;/
     
  11. rozdawali teraz wrota hades?
     
  12. Już długi czas temu przychodziły na pocztę e-maile z kodami do wrót hadesu
     
  13. SMOD_Mayday

    SMOD_Mayday Guest

    Ostatnie wrota HADES były podarowane na urodziny Darkorbit, po tym czasie jeszcze żadnego bonusu w takiej postaci nie było.
    •»PЯ€ĎĶī•†21†«• nie było po dwie sztuki a jedna i było to w grudniu. Niestety nie Wszyscy otrzymali ten kod.

    Pozdrawiam
    SMOD_Mayday
     
  14. slabo urodziny swietowali to teraz problemy z gra maja :p
     
  15. SMODzie z tego co wiem to wszyscy aktywni otrzymali kupin z racji urodzin Do więc teraz to nie prawda ze są nowe :)
     
  16. Nie wszyscy kolego, ci co dostali bany za bota nie dostali e-mailow.
    Wrota urodzinowe były dla wszystkich. Wrota hadesu by je otrzymać przychodził kod promocyjny an poczte, wpisywałeś i otrzymywałeś. Jeżeli miał byś już postawione zostało by to zamienione, nie pamietam na co ;/
     
  17. Mam taki problem... zawsze nie dostaje kodu dlaczego? Mam newstriler włączonego..
     


  18. Na energię do kociołka. Tylko ja z kolei nie pamiętam ile. (250 ?)





    Najważniejsze warunki by go dostać są następujące:


    - członkostwo w TGC (Top Gamers Club - co to jest masz w FAQ na forum),

    - jeśli nie jesteś członkiem klubu - bardzo aktywne granie,

    - Twoje konto/konta nie mogły być ani razu ukarane za bocenie,

    - Twój e-mail musi być aktywny, a Ty musisz być pewny że to właśnie ten, a nie żaden inny związany jest z otrzymywaniem wiadomości o grze, bo może zdarzyć się tak że jeden adres e-mail przypisany jest do obsługi ticketów, a drugi do dostawania informacji z gry,

    - podany e-mail nie może być na tzw. czarnej liście BP, czyli przy zakładaniu konta nie mogła zostać odhaczona opcja wysyłania newsletterów na podany adres e-mailowy.


    Proponuję napisać do suportu w celu upewnienia się czy Twój e-mail na takiej liście nie jest. Jeśli odpiszą że nie jest, to po prostu nie zostaje spełniony któryś z warunków podanych powyżej.


    Należy też pamiętać, że tylko członkostwo w TGC gwarantuje otrzymywanie darmowych prezentów (np. wspomnianych kodów z wrotami). Pozostali gracze, nawet jeśli spełniają wszystkie pozostałe kryteria, otrzymują je losowo. - Od czego ten wybór jest uzależniony, tego nikt ze zwykłych zjadaczy chleba nie wie.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2014
  19. SMOD_Mayday

    SMOD_Mayday Guest



    Z tego co mi wiadomo to nie Wszyscy otrzymali prezent z okazji urodzin Darkorbit. Urodzinowy bonus jest raz w roku. Na chwilę obecną nie ma żadnych kodów promocyjnych a od samych urodzin nie było jeszcze żadnej promocji.

    Pozdrawiam
    SMOD_Mayday
     
  20. Premki były rozdawane na 1 miesiac albo 250 energi do galaxy o ile posiada się premkę. Rozsyłali to jakoś po urodzinach.