Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Nie mam obrączek po wykonanych wrotach.
     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    A sygnet inne insygnia? Dostałeś?
     
    D.A.R.E.K lubi to.
  3. Ciesz się, że widzisz statek, ja sobie przed chwilą złożyłem zetke i epsilona, a do gry nie mogę wejść, bo wywala "Połączenie zostało przerwane"...
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja to skaś znam.... zastanawiające. Czy przypadkiem jakis event mini lub full nam BP planuje?
     
  5. dawidmat

    dawidmat User

    u mnie zniknęły w ogóle wrota na mapie rodzimej, mimo że były wcześniej pootwierane. Mam czekać ? czy padać na kolana i błagać o jakąś pomoc ze strony BP?
     
  6. U mnie też nie widać na mapie postawionych wrót Beta i Gamma,a po przelogowaniu zniknęły ulepszające surowce z generatorów .Pięknie sobie BP z nami pogrywa.Złożyłem też microchip,a skrzyń brak.
     
    =Aspazja= lubi to.
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problemy zgłoszone, czekamy na naprawę
     
  8. dodam ze przy przeskoku z mapy na mapę tez znikają surowce z generatorów jak i przy zmianie statku również
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    to ja dożucę że znikają z rakietek również. A i znikają kredyty juz mi 1 miliard skarbówka BP pochłonęła.
     
    D.A.R.E.K lubi to.
  10. coś mam wrażenie że ta gra pada całkowicie i to są ostatki co wyciągają z każdego co sie da nawet za nic heh
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 lipca 2020
  11. Niewiem co sie dzeje jakis wirus ?? u mnie to samo przy ulepszeniu prędkosci =obojetni czy na 10 min czy na 100 min zlotka szybkosc statku po 2=4 min powraca do szybkosci stadartowej 360. mysle ze kidys zrobia z tym porzadek , a do pomocy szkoda tuszu
     
  12. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Mam tak samo,po ostatniej przerwie konserwacyjnej,coś zmienili-albo przypadkiem,albo celowo.Ulepszanie działa tylko na aktualnej mapie,jeśli skoczysz na inną,następuje reset,pomimo,iż w okienku widzisz pozostały czas ulepszeń.Wystarczy jednak sprawdzić dane z okna STATEK,tam jest co innego;prędkość i wartość osłony wskazuje na brak ulepszenia.Wystarczy wrzucić po 1 kamyku do osłon i do napędu,a okaże się,że mamy od nowa ulepszone o te 10 minut. Następny temat,to brak misji na design Berserker do drona.Wczoraj zrobiłam,jednego mam,ale dziś już jej nie ma.Widziałam gracza z kompletem tychże designów,ponoć można wziąć wielokrotnie tę misję,tylko u mnie znajduje się ona w zakładce ZAKOŃCZONE.Ot,BugPoint szaleje.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2020
    ~Outsider64~ lubi to.
  13. kube

    kube User

    złożyłem alfe i bete przerzuciłem na 3-1 a tu niespodzianka nie ma wrót oczywiście nie wspomne tutaj o zniknięciu korony za kronosa
     
  14. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    1lolek

    2.19. Korespondencja

    Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  15. U mnie była o tyle dziwna sytuacja: robiłem dzisiaj misje dzienne, a kiedy skończyłem ostatnią, 2 z nich pojawiły się na nowo. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale warto wspomnieć :D
     
  16. Mam to samo na predkosci, jeden kamyk zlotka 10min jak jestem grzeczny , bo nawet po4min przestaje grac ,, i tak do grudnia dolowanie chyba ze cos zastepcze ?? pomoc tech powiadomiona mysle ze znajda jakie wyjscie ??
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 lipca 2020
  17. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @Wykidajlo46
    Nie piszemy posta pod postem. Proszę używać opcji edytuj.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  18. バKanで

    バKanで User

    Cześć. Zablokował mi się czas na misji(Misja - Na pierwszej linii ognia) Mam do zrobienia ostatni podpunkt... 5 minut na mapie 4-4. Poleciałem sobie w róg mapy i zaczekałem, ale gra mnie rozłączyła za afka i teraz czas się nie zalicza. Próbowałem zmieniać mapy, umierać, ale to nic nie dało.

    Edit.// Misja mi zniknęła ale nie mogę wybrać kolejnej tego rodzaju misji. Nie dostałem nagrody za tą misję
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2020
  19. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie pomóc. Proszę abyś zwrócił się do Pomocy Technicznej.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  20. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Jest coraz gorzej z tą grą,dzisiaj z trudem udało mi się zrobić misję na design Berserker.Mapa ładuje się powoli,skok przez TP trwa zdecydowanie za długo i oczywiście nadal następuje reset ulepszeń generatorów.Z bólem muszę stwierdzić,że zdecydowałam się na wypowiedzenie Bug Pointowi mojego czarteru i zrezygnowałam z przedłużenia Premium.Może od czasu do czasu sporadycznie wbiję jeszcze na mapę,popatrzeć,jak gra się stacza.Po 10 latach mam dość użerania się zarówno z błędami uprzykrzającymi grę,jak i z coraz brutalniejszymi graczami.Zamiast się rozwijać,przynosić satysfakcję i relax,Dark Orbit wywołuje we mnie coraz większą frustrację i zniechęcenie.Głównie przez użytkowników(patrz : opis statusu)Żegnam.