Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    ja pisze o odpowiedzialnosci a nie o kodzie no coz :)
     
  2. Stanleyek

    Stanleyek User

    Przecież są od tego aby ta gra była z biegiem czasu lepsza, ale niestety z biegiem czasu jest coraz więcej wpadek i trudniej grać.
     
  3. Sprawdziłem inne serwery, na których mam to konto, tzn: EU, EU2, EU4, EU5.Na wszystkich sytuacja jest taka sama: trwa łączenie...a wczoraj właśnie zakupiłem pakiety, kasa poszła się... jak wyrzucona w błoto.
     
  4. Ale za co odpowiedzialność? Czy w OWH jest napisane że gra nie ma i nigdy jej się nie zdarzą błędy oraz, że będzie działać prawidłowo 100% czasu?
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    a ja się zalogowałem czysto na mapach zadnych alienów, portów surowców boxów jest mega smiesznie.
     
  6. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    jak za co odpowiedzialnosc ? za darmo pracuja ?? hm moze sa tacy mozna policzyc na recy :)
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    miał być event terror a wyszedł im event koszmar dla graczy.
     
  8. 1lolek

    1lolek User

    jeden wielki lag nie wrota
     
  9. Kiedy mapa ??? z uber protkami zostanie włączona ? Bo obecnie zrobienie misji Mrowie Uberów jest niemożliwe :c
     
  10. Ona jest znowu włączona, poza tym kolega na czacie wklejał info o ukończeniu misji Mrowie Uberów.
     
  11. Okej, dzięki za info