Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“


  1. W DO często tak bywa. ;)





    Na pewno żaden nie bawi się w chowanego ?


    A tak w ogóle, to co to są za wrota te " 6Y " ? :rolleyes:
     
  2. Kosmak980

    Kosmak980 User

    Proszę o szybką odpowiedź , mam misje kryjówka duke'a i część użyj 3 minuty , latam po mapie z niewidką potem bez stoje w miejscu w ktorym mialem stać przez 10 min i nic, relog 2 razy i dalej nic
     
  3. kris0211.

    kris0211. User

    Chyba "użyj 3 min"
    Czyli nie masz stać 180 sekund, tylko postawić 3 ACM-1/EMP-M01/SAB-M01/DD-M01/SL-M01
     
    -dshh14- lubi to.
  4. *RONIN*

    *RONIN* User

    Ktoś sobie żarty stroi.
    Ostatnie zadanie w misji specjalnej - uszkodzić Goliatha na 30000 na mapie 4.1.
    Pytam: sam do siebie mam strzelać czy też może do jakiegoś statku swojej firmy ?
    Tyle, że z mojej firmy Goliathami nikt tam nie lata /ja też/ a obcych wogóle nie ma !!!
     
  5. SAYO88

    SAYO88 User

    *RONIN* i tu się mylisz latamy po 4-1 zapytaj klanu [P†P] Pokój to podstawa Elit ® & Ŧige®s Шa® :p tylko szkoda że bez klanu lataja
     
  6. Witam.

    Już nie przesadzajmy. Zawsze znajdzie się gracz, który lata goliathem. Zwłaszcza teraz gdy są dostępne designy z dominacji. Trochę cierpliwości, a na pewno te 30k uszkodzeń będzie do misji :rolleyes:.


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  7. slipwar

    slipwar User

    Czy da się sprawdzić ile czasu zostało na event tańszych energii do GG?
     
  8. chciał bym sie zapytać bo mam kupon od bigpointu na przeglądarce i pisze 1 oco z tym chodzi co trzeba zrobic zeby tego nie mieć[​IMG]
     
  9. Piodan

    Piodan User

    Witam.
    Jak były misje specjalne na zestrzelenie goliatów, a później goliatów i vegi, to najpierw przyjąłem ale później zrezygnowałem i anulowałem te misje. Teraz jak najeżdżam statkiem na stację kontroli misji wyskakuje mi za każdym razem komunikat że zakończyłem misję starożytny artefakt. Czy ktoś tak ma i czy zgłaszać ten problem w tickecie. Była to jedna z pierwszych misji w grze i dawno ją zaliczyłem - widnieje w misjach zaliczonych. Wyskakuje tylko ten komunikat i nic poza tym się nie dzieje, może trochę denerwuje nic więcej. Czy ktoś ma jeszcze taki błąd? Reszta misji działa poprawnie.
     
  10. ja zakończyłem ostatnią misje specjalną i nie dopisało mi PD :(
    ukończyłem w sumie wszystkie misje i powinienem tez dostać tytuł
    otrzymałem tylko 40 energii uridium i kredyty
    (
    Wielkie czynyWielki ProtektorUkończyć wszystkie misje akcji15ddd
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2015
  11. mi wyskakuje komunikat (misia skylab zakonczona ) wiec jest jakis błąd :eek:
     
  12. Witam.

    Niestety nie pokazuje zegara więc trzeba korzystać póki jest ;)

    Obrazek nie wyświetla się poprawnie. Musisz wrzucić na hosting zdjęć, a potem wstawić tu.
    Błąd prawdopodobnie został usunięty. Jeśli nie to mi pomogło czyszczenie historii przeglądarki. Możesz również spróbować przyjąć misję w nyxie na innej mapie (słyszałam, że też pomaga).
    Tu na forum niestety nic nie możemy poradzić. Pozostaje napisać do Pomocy Technicznej.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  13. chciał bym sie zapytać bo mam kupon od bigpointu na przeglądarce i pisze 1 oco z tym chodzi co trzeba zrobic zeby tego nie mieć
    MOD_Czarodziejka to wrzucam tu linka do hostingu tu jest link : http://zapodaj.net/cc4fa32c7ea1a.jpg.html
     
  14. Nie mam pojęcia co to jest. Czy to się wyświetla tylko w oknie gry czy ogólnie w przeglądarce? Bo z tego co wiem, to BP daje albo podwajacze bankingu, które wyświetlają się jako napis albo linki, które automatycznie przypisują bonus do konta.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  15. nie mam tak mam ze klikne w to wysuwa sie paseki nowa strona i tam po niemiecku 3 rzeczy do kliknnięcia sa i tylko na darkrobit mi sie tylko wyswietla a jaka do pomocy linka ze screnem to oni ze tak nie moze ktos wie jak to zrobic
     
  16. TM_Robson

    TM_Robson Guest

    Wyślij zdjęcie jako załącznik. Tylko tak przyjmą.

    Pozdrawiam
    MOD_Robson
     
  17. Mój kolega też to ma.. To jest reklama ;)
     
  18. -dshh14-

    -dshh14- User

    mialem ten sam problem latalem jak pajac po 3-5 min napisalem do pomocy t wyslali mi ze mam zmienic f-p postawilem 3 miny i jest oki DZIEKÜJE zglos sie na moda
     
  19. mod ale wysyłam do nich jako załoncznik i nie chodzi kazali mi w odpowiedzi a ja w odpowiedzi niemam zeby dać załoncznik wiec przychodzi mi takie cos +++DO NOT REPLY+++ i jak można to opisać niby jak do nich wysłać bo w nowej wiadomosci nie mozna
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2015
  20. hytysz

    hytysz User

    Mam pytanie odnosnie Designow od Razera zamiast * 1 Nostromo
    * 1 design Goliatha "Razer-G"
    * 1 design Nostromo "Razer-N"
    * 9000 szt. amunicji UCB-100
    * 500 rakiet PLT-2021
    * 100 fajerwerków Razer
    * 1 powielacz szkód
    otrzymalem tylko fajerwerki :> ktos pomoze?wytlumaczy??