Pytania techniczne dotyczące problemów z misjami, eventami

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    To tylko potwierdzenie, że wiadomość dotarła ale odpisać na tego maila się da i w nim załącznik (nie mylić z linkiem) :p
    Promocja się skończyła i nie ma pełnego bonusu :p


    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
  2. Siemka, mam problem z misją.
    Dzisiaj w misji akcji specjalnej jest herk w nagrodzie, a na końcu w misji trzeba ubić 5 demanerów, ubiłem z około 15 a do misji nie zaliczyło ani jednego. Wie ktoś o co chodzi?
     
  3. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    m
    niestety, misja prawie niewykonalna, musisz zaatakować 5 demanerów jako pierwszy
     
  4. no fakt, próbowałem jako pierwszy na 1-3 od razu jak sie pojawi ale czeka na niego jeszcze 10 innych osób, ja mam łącze troszeczke wolniejsze i juz lipa
     
  5. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    tak, dlatego nie do wykonania, możesz się pożegnać z herculesem, albo czekać z misją pół roku do następnej dominacji
     
  6. Cfaniak216

    Cfaniak216 User

    ten hack uridium to celowe zagranie bigpointu czy naprawde zhakowali serwery ?
     
  7. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    celowe
     
  8. więc kolejny niewypał od BP
    może kilka osób na cały serwer taką misje zrobi
     
  9. Cfaniak216

    Cfaniak216 User

    a mi siw właśnie wydaje ze nie celowe bo było kiepskie tłumaczenie . zaczynam sie obawiać o włąsne konto
     
  10. Spokojnie to było celowe zagranie od BP ponieważ:
    • jaki haker dawałby w każdym języku takie ogłoszenie?
    • jaki haker dawałby ograniczony czas trwania akcji?
    • jaki haker nie zmieniałby numerów telefonu czy konta na które trzeba wysłać pieniądze?
    Poza tym jakby nie patrzeć, od ponad miesiąca helix był niektórym osobom znany, to była tylko kwestia czasu kiedy zostanie wprowadzony na serwery no i jak widać stało się to dzisiaj:p.
    Inna sprawa to fakt, że byśmy was o tym poinformowali gdyby to był jakiś przekręt (poszło zapytanie do niemiec i potwierdzili że to ich robota)

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  11. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    a wiesz może, kiedy będą demanery, żeby misję dokończyć?
     
  12. A tego to jeszcze nikt nie wie, ten event występuje średnio 2 - 3 razy w roku więc nie liczyłbym na to do minimum połowy jak nie końca wakacji:p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  13. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    a może dadzą coś w stylu: zrozumieliśmy, że ta misja była za trudna, macie jeszcze tydzień demanerów:p
     
  14. było by super ale BP to nie mikołaj :)
     
    kris0211. lubi to.
  15. Cfaniak216

    Cfaniak216 User

    po pierwsze w każdym języku by każdy zrozumiał
    po drugie - aby zwiększyć ilość chętnych na "Promocje"
    po trzecie - po kiego diabła zmieniać numery telefonów skoro można zhakować centralke telefoniczną i stamtąd zrobić przekierowanie ?

    zadowolony SMOD z wypowiedzi ?
    :D

    a sorkii nie doczytałem ze poszło i bp potwierdził.
     
  16. Witam ,problem mój jest taki ze nie pojawiają mi się misje obecnego eventu ,w żadnej opcji, zdrowy lub zarażony
     
  17. Witam.

    A sprawdzałeś w misjach codziennych?

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  18. *RONIN*

    *RONIN* User

    To masz szczęście i nie narzekaj....
    Straciłem 4.000 urki na spec. ammo po to, aby wygrać 2.000 :):):)
    Tym sposobem jesteś 2000 urki do przodu a ja w plecy.....
    Stare porzekadło mówi: ,,Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło".
    :)
     
  19. Siemka! A ja w skrzyniach zbieram ammo pib-100 i niestety mi je nie dodaje na statek. Szkoda mi juz uri na misje w ktorej musze wystfzelac 1000 pib za prawie 8000 po promocji, a za misje 6000 uri:confused:
     
  20. Witam.

    Skoro znajdujesz w skrzynkach amunicję powinna być dopisywana. Niestety tu na forum nie mamy możliwości sprawdzić czy występuje błąd. Najlepiej napisać do Pomocy Technicznej.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka