pytanie do moderatorów forum

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ★.sewek.★[«†»], 4 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Chciałbym sie dowiedzieć dlaczego administracja tej gry jest stronnicza ?? Dlaczego jedne konta banuja , inne dostaja bany tylko na czat A POWÓD JEST TEN SAM. Próbowałem pisać do pomocy technicznej ale oni oczewiście nie potrafią bądź nie chca odpowiedzieć ( być może jest to spowodowane brakiem uzasadnienia danego zachowania w regulaminie owh i w regulaminie czatu ) bo przypuszczam że jak by było wszystko jasne to by nie szukali wymijajacych odpowiedzi tylko by napisali wprost o co chodzi.
    Wiec może wy moderatorzy forum coś mi rozjaśnicie
     
  2. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    nikt Ci tu nic nie wyjasni... CM swoja droga, MOD swoja... a kont banuja jak na lekarstwo, jakby zbanowali wszystkie boty, graczy online byloby z 80% mniej... a bociarze placa na gre, wiec sie nie oplaca banowac ;)
     
  3. Widze że nadawał byś sie tam do nich( oni też odpowiadaja wymijajaco a nie wprost wi) . Pytanie do moderatorów czatu a nie do jakis nonamów. Widze że
    Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Jak bym chciał porade pseudo graczy to bym sie ich pytał
     
  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    po 1 pseudograczem jesteś Ty gosciu, sapiesz ,masz jakiś problem do czegoś co jest i będzie... jeszcze obraz się i tupnij nóżką .A co do czytania ze zrozumieniem ,mam dobrze opanowane, a Tobie radziłbym udać się do terapeuty, skoro byle jaka gierka sprawia Ci problem życiowy. I radze używać mózgu (jeśli wiesz w ogóle że taka część ciała chyba posiadasz)

    nie pozdrawiam.
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ale nie obrażamy nikogo i zwracamy się do siebie z szacunkiem.
    Nie udzielimy odpowiedzi na temat blokad czatu, bo od tego jest Pomoc Techniczna, skargi z konkretnymi zarzutami równiez należy kierować tam.
    Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.