pytanie

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika MarioBro2020, 26 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. witam mam takie pytanie ile osob niemoze tak jak ja wejsc na gre po ostatniej aktualizacji klienta wszyscy wiedza kiedy byl sam malo gram mialem teraz chwile i checi wejscia na gre a tu lipa normalnie zalogowalem sie na konto ale zeby statkiem polatac to juz nie laduje sie w nieskonczonosc i jestem ciekaw ile osob tak ma i jak to dokladnie sutuacja wyglada bo z tego co pamietam to juz niejest pierwszy raz po aktualizacji klienta



    dodał bym coś jeszcze ale był by ban tak więc ciiii ;)
     
  2. **CALOME**

    **CALOME** User

    Witam, no ja na przykład od 5 dni nie moge wejsc na gre . Wcześniej nie mogłem zalogowac sie na konto a teraz po aktualizacji ,nie moge sie zalogować na mape...
     
  3. jacaaa2

    jacaaa2 User

    tez ttak mam
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony do programistów.
     
  5. Cupak

    Cupak User

    chyba za to co się dzieje od miesiąca z tą grą powinien byc kod bonusowy na 1 MLN Uridium, albo 1 MLN energi do wrót.
     
  6. Stanleyek

    Stanleyek User

    U mnie od pół roku co najmniej brak ochrony w strefie ochronnej na mapach R-zone, a na dodatek od kilku dni brak możliwości wejścia na te mapy, migające informacje Wejdź do kolejki i na przemian Przerwij i tak w kółko. Oczywiście zgłosiłem do PT, ale tylko przyjęli zgłoszenie, napisali że pracują nad naprawą ale efektów zero, o jakiejś rekompensacie nawet nie wspominają pomimo moich sugestii. Mam wrażenie że ta gra schodzi na psy, tak źle jeszcze nie było.
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    MarioBro2020 ban za wulgaryzmy, post usuwam.
    Problem z logowaniem jest zgłoszony do centrali.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.