Pytanko

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Stanleyek, 10 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jak przesłać na wyposażenie statku przedmioty znajdujące się w inwentarzu gracza, pewnie to nietrudne ,ale jednak nie mogę na to wpaść. Niestety na forum nikt mi nie umiał pomóc.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2021
  2. -dshh14-

    -dshh14- User

  3. Stanleyek

    Stanleyek User

    Niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w dziale FAQ - Hangar, mam problem z przesłaniem rakiet, które mam widoczne tylko jeśli otworze cały inwentarz jaki mam, ale nie ma tych rakiet w wyposażeniu statku i dlatego nie mogę ich używać. W skrócie chodzi o to jak przesunąć rakiety z inwentarza na pokład statku.
     
  4. *ice*.

    *ice*. User

    Wejdź na mapę, wyposażenie na statku - przycisk rakiety, strzałką przesuń w prawo, zobaczysz wszystkie jakie masz (tak jak lasery i pozostałe)
     
  5. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ale właśnie chodzi o to że w inwentarzu mam rakiety SP-100x, niestety jak otworzę wyposażenie statku to ich tam nie ma. Chodzi o to żeby z inwentarza przesłać je tak żeby były widoczne w wyposażeniu statku.
     
  6. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,

    Jeśli wyposażenie jest widoczne w inwentarzu, to na statku pojawia się ono automatycznie. Nie ma możliwości "przeniesienia" przedmiotów, ponieważ inwentarz pokazuje to, co aktualnie masz na statku jeśli chodzi o amunicję. Sprawdź dokładnie ile sztuk rakiet posiadasz w inwentarzu i ile pokazuje ci się na pasku w grze.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  7. Stanleyek

    Stanleyek User

    Wszystko się zgadza, to ja jestem gapa.
     
    **Perun** lubi to.
  8. *ice*.

    *ice*. User

    bywa i tak :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.