Ranga

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Puresowaty, 6 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Puresowaty

    Puresowaty User

    Siema. Ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi z budowaniem rangi w tej grze ? Ostatnio miałem 1.6 mln rangi i do wyższej potrzebowałem 1.9 mln. Potem im więcej robilem pkt rangi tym więcej potrzebowałem do następnej. Dziś mam 1.8 mln i do następnej potrzebuje 2.2 mln. Mimo że tłukę wrota codziennie i robię jakieś 5 mln poważki dziennie.
     
  2. To proste - Ty wbijasz 5kk poważki dziennie, a inni robią 7kk+ i tak oto zamiast być coraz bliżej do następnej rangi jesteś od niej coraz dalej ... "bo za mało grasz", lub "za mało efektywnie"
    Porada - nie patrz na rangę, bo zmarnujesz życie jak kiedyś ja :(
    Po prostu w pewnym momencie dobijasz do ściany
     
  3. Puresowaty

    Puresowaty User

    No tak, masz rację, ranga nie gra, ale nadal nie dostałem odpowiedzi na pytanie xd
     
  4. W takim razie sprecyzuj pytanie, bo "o co chodzi z budowaniem rangi" to dość ogólne - po co jest? jak się ją wylicza? dlaczego codziennie są inne wartości? .... czy co?

    https://board-pl.darkorbit.com/threads/faq-ranking-systemu.644/

    ... aaa i kluczowe - "ranga" a "ranking" to dwie różne niezależne od siebie rzeczy. Nie wiem dlaczego post w FAQ ma w nazwie ranking a opisuje rangę
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2024
  5. Puresowaty

    Puresowaty User

    Dobra gościu Tobie już podziękuję xd wszystko co było pytaniem jest w moim "poście" czy jak to tam się zwie na forum. A jak masz profesorzyć to nie tutaj xd
     
  6. Puresowaty

    Puresowaty User

    I tak po za tym naucz się czytać bo post nie ma w nazwie ranking tylko ranga xd
     
  7. W0DZIREJ lubi to.
  8. Puresowaty

    Puresowaty User

    No widziałem to i co... Wysłałeś mi coś o czym ja wiem i większość graczy, czym Ty chciałeś zabłysnąć... Chyba alko wyleciało przy sobocie i komuś się robił kiełbie we łbie. A ja dalej nie znam odpowiedzi na pytanie... Masz jeszcze jedna szanse nie zmarnuj jej xd
     
  9. Przecież jest napisane, gru dobrze mówi, te punkty są zależne od wszystkich grających ludzi, jeśli grasz mniej niż inni to 'spadasz' (czyli punkty wymagane na następną rosną szybciej niż je zdobywasz), to taki wyścig szczurów.
     
  10. Nie głaska się psa który na Ciebie warczy :rolleyes:
     
    W0DZIREJ i -falkom- lubią to.