Refaktoryzacja Klienta Gry – otwarty serwer testowy

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 4 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ważne żeby lagów nie było. Reszta to mi już obojętne
     
  2. kamyk w LOWie neidziala chociaz powinien poniewaz niektorzy placa za konto premium i chca wykorzystywac kamyka na kazdej mapie nawet w LOWie
    A tu Polski BP odpisuje ze kamyk niejest do niszczenia duzej ilosci alienow a ja sie pytam to po co on wogole jest skoro niemozna nim niszczyc alieny
     
  3. Moja opinia: Zmiana LoW=strata graczy, nowy klient? ok, mniejsze lagi ale LoW powinny zostać takie jakie były.
     
  4. MetallicA

    MetallicA User

    nowy klient mniejsze lagi ?? hmm z kazdym wprowadzeniem nowego klienta sa coraz wieksze lagi , moze nie pamietasz ale na starym kkliencie bylo po 150 graczy na jednym wylocie i gra chodzila a teraz 5 -10 statkow i MEGA LAGI
     
  5. I piszą prawdę, Kamikadze nie miał służyć do ubijania alienów, a wybuchania gdy twój statek zostaje zniszczony, a pecik w akcie zemsty miał wybuchnać i zadać wszystkim w około obrażenia. Nazwa Kamikadze z Japońskiego shinpū (神風) kamikaze było zadanie jak największych strat nieprzyjacielowi. Więc nie stanie i ubijanie alienów a zemsta pecika na innym co cię ubił :D
     
  6. MetallicA

    MetallicA User

    alien to tez nieprzyjaciel np bijesz DK a tu dopada cie stado MK i ratujesz sie kamykiem
     
  7. A tam gadanie. W informacji na stronie głównej nie ma żadnej wzmianki o tym, że kamikadze na alieny nie działa. Jak dla mnie jest to wprowadzanie ludzi w błąd. Co do samego LoW-ka nie robiłem go jeszcze ale może kiedyś ^^.
     
  8. jazon161

    jazon161 User

    wiecznie narzekania na lov troche wlasnej inicjatywy na latwizne tylko to cieszcie sie za na narmalnych mapach jeszcze dziala kamikadze
     
  9. dobrze zrobili :D teraz by czekać aż większość osób ktora robiła z siebie "koksów" dzieki grupowych biła sobie DK na x-7 i marudziła ze ją dany gracz bije gdy ten sam jak byly stare grupowe i bugi w nich wykorzystywał i zarabiał uri a pozniej bil wszystkich jak popadnie :D teraz wiekszosc graczy sie zemsci a takze beda wojny o kubiki nawet w klanach miedzy sobą bedąs ie klocic jak to mialo miejsce kiedys w co drugim klanie :D tak czy siak zmiana na plus i aż będzie miło patrzeć jak niektóre znane nicki wrócą do łaski pall, boxów i krysiek :D
     
    -dshh14- lubi to.
  10. TUROK

    TUROK User

    Co ty piszesz za bzdury ? sam w low pewnie latałeś '' może'' fula zrobiłeś tak jak reszta full elit na serverach. Płakali, że padali od słabszych i teraz jak usunęli low to wielcy twardziele bo sami się dorobili na low ammo itp. a gdy zobaczyli, że już mają fule z grupowych to jak najszybciej musieli się pozbyć tych wrót aby innym graczą nie dać się dorobić fulla. A teraz się cieszą bo im się udało i będą łatwo dedać słabszych od siebie. ale do czasu ammo im wyjdzie i będą znów pisali żeby weszły stare wrota. Potrzeba jedynie czasu a tak się stanie.
     
    MetallicA lubi to.
  11. kolega turok ma racje ci co sie oblowili uri sie ciesza ale nowi gracze nie maja szans fe -sfe koszty ogromne bp idzie na dno z do to kwestia czasu sam myslalem o powrocie ale nie mam szans na dorownanie sfe na low nie udalo sie zalapac wiec nie ma sensu w to grac dopuki nie bedzie rownowagi najlepsze do to te z fe zanim zepsuli ta gre
     
  12. Zamknijcie już gęby na temat tego kamikaze w LoW.


    Jak wam tak teraz źle, to pomyślcie co będzie jak w ogóle wyłączą go we wszystkich wrotach.

    Mnie się raczej nie widzi powrót do kręcenia 80 mk i bicia każdej pojedynczo np. w GAMMIE...
     
    ▫Σщсід▫ lubi to.
  13. i dobrze ze z LoW cos zrobili. ja jestem za. robilem te LoW i wiem ze na nich mozna sporo zarobic, teraz coniektorym bedzie ciezej. to juz zaczelo dzialac jak boty jeden wynalazl patent a reszta tylko w LoW cisneła ile wlezie
     
  14. kto ma urke robi wrota i tyle.
     
  15. Wydaje mi się że to nie wina klienta tylko tego że teraz gra mniej osób więc kupują mniej wydajne serwery , a to że na testowym są lagi to norma przecież to dopiero beta i muszą to oszlifować
     
  16. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    na początku byłem przerażony naprawą LoW, bo składałem zety za urke, a że nie chciały wpadać havo (10 zet 2 havo) to potrzebowałem urki i to dużo. nawet do głowy mi nie przyszło, że wrota szybciej sie składa na palce niż w LoW, ale jednak. Więc jak dla mnie nie ma różnicy, bo to co chciałem za urke kupić to i tak kupić zdążyłem;)
     
  17. Ma byc wyłączone kamikaze w innych wrotach , czy tylko przytoczyłeś przykład ?
     
  18. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    to był tylko przykład, ale w sumie dla mnie bez różnicy, bo ja i tak nawet w gammie muszę kręcić po kolei te 80 mk:p (mimo, że nigdy nie zrobiłem gammy, bo kiedyś tam miałem ją złożoną, ale miałem goliata z 1 irysem i 2 lf3, więc padłem 3 razy na dk i już mi się nie chciało robić:p)
     


  19. Jak kolega niżej napisał, to był przykład jedynie.


    Chodzi o to, że jak się wkurzą przez te marudzenia, to wszędzie wprowadzą brak możliwości używania go albo brak możliwości używania go na grupie większej niż 20 alienów na przykład.





    Kiedy dorobisz się wyposażenia które pozwoli Ci na przetrzymanie ataku całej tej zgrai, zobaczysz ile czasu pozwala kamikaze tam zaoszczędzić.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2015
  20. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    pozwala pozwala nie wątpię w to, ale nie mam premki, więc nawet się na kami nie nastawiam:p a w sumie na konfie pełny tank ostatnio nawet miałem 1.100.000 shd :D mój rekord:)