Refaktoryzacja Klienta Gry – otwarty serwer testowy

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 4 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Jakbyś ktoś był zainteresowany informuję że serwer testowy znów jest otwarty(do godziny 18:00 czasu wschodnioeuropejskiego, my jesteśmy środkowoeuropejski:p) Ponoć naprawili kilka błędów które był zgłaszane.

    Pozdrawiam
    SMOD Myśliciel
     
  2. Za to testowanie to powinni graczom płacić w uri przelewanym na ich wybrane konto w grze.

    Odwalają za programistów kawał brudnej roboty zgłaszając niedoróbki, więc chociaż w ten sposób za ich czas i cierpliwość mogliby podziękować.


    (Dopóki tego nie wprowadzą, ja mówię dziękuję za udział w testach. :D)
     
    -dshh14- i kris0211. lubią to.
  3. Ric0

    Ric0 User

    powiem tak jest delikatna poprawa o 5 FPS niż na normalnym DO , statek płynniej lata nie zacina tak często i to pomimo tego że jest sporo statków na bazie i to jest testowy więc słabszy serwer więc myśle że na zwykłym różnica będzie większa ale jest spory minus przy locie statku poprostu gwiazdy denerwują świecą kilka razy mocniej niż na zwykłym i efekt jest taki jakby nam gra śnieżyła jak obraz w źle dostrojonym telewizorze :p
     
  4. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    naprawili kilka błędów ale i dodali przyjemne udogodnienia, np. w minimapie. No i plusem jest to, że usunęli pety na minimapie:p Ale najbardziej zaskoczyło mnie (oczywiście mile), że mapy piratów są od 16lvl, czyli na palce będzie mniejszy tłok:D
     
  5. Ric0

    Ric0 User

    poważnie to troche chamskie w stosunku do graczy którzy dopiero zaczynają :D
     
  6. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ee tam:p mi pasuje
     
  7. Ric0

    Ric0 User

    i kolejny tym razem ogromny plus można przelatywać przez wszystkie mapy - portalami i MEM nie wzrasta tylko kasuje się po przeskoczeniu na inną mape to jest Baaaaaaaaaardzo dobre :D
     
  8. Ric0

    Ric0 User

    nie trzeba będzie co 20 minut na polowaniu robić reloga :)
     
  9. Tyle to masz na FS mając herki i osłony na 16 :D
     
  10. Ric0

    Ric0 User

    ?:oops:
     
  11. RONDO13

    RONDO13 User

    Nie no mniejsze lagi :p
     
  12. To teraz 5-1 5-2 i 5-3 od 16 Lvl a to ciekawostka moze byc fajnie i ciekawie.
    Zmniejszenia MEMa przy skoku na inna mape sprawa super.
    Nowy Low juz robilem bardzo fajna sprawa.
    A co do kamikadze to mi w sumie obojetne moze on byc i moze go nie byc kiedys sie dawalo rade bez niego i bylo git
     
  13. kris0211.

    kris0211. User

    Jesteś pewny, że skakałeś przez dobry port? Bo od 16 lvl to były wrogie firmy :confused:
     
  14. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    aa kurcze, dlatego nie mogłem skoczyć na testowym, bo zapomniałem, że nie jestem z mmo:p:p
     
  15. SλώczγK

    SλώczγK User

    jakby tak płynnie gra działała jak na testowym to naprawde wkońcu bym mógł pomyśleć że BP wzieło się za poprawe jakośći tej gry a nie tylko wprowadzając niepotrzebne rzeczy :)
     
  16. SZRMaciek

    SZRMaciek User

    Nieraz we wrotach nie można zmienić formacji i amunicji, dopiero po relogu wszystko jest ok
     
  17. Gdy ktoś puści emp'a można go od razu namierzyć ale nie da się bić.
     
  18. kris0211.

    kris0211. User

    Denerwuje mnie tylko ten prostokącik na mini mapce, ale po jakimś czasie można się przyzwyczaić.
    A sam nie wiem, czy zmiana z przeciąganiem celu na mini mapie
    jest na "+" czy "-".
     
  19. Po puszczeniu przez gracza emp'a mini mapa przez chwilę śnieży i to jest denerwujące.
     
  20. RONDO13

    RONDO13 User

    Już sobie wyobrażam 5-3 i niezadowolonych właścicieli petków. :eek::eek:
    Będzie jazda na pety. :p