Refaktoryzacja Klienta Gry – otwarty serwer testowy

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 4 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ja tam większych błędów nie zauważyłem, tylko jeden polegający na tym, że czasami po przeskoku port się pomniejszał i był taki maluteńki że statkiem mogłem go spokojnie zakryć ;)
     
  2. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    a co się dzieje z petami na 5 - 3?
     
  3. Jeszcze ten Sab się zacina, bo jak idą te kółka to się zacinają i to jest wkurzające :p
     
  4. kris0211.

    kris0211. User

    Mi się w ogóle wydaje, że wszystkie lasery jakby trochę zacinało.
     
  5. RUFUZ.

    RUFUZ. User

    Cały ten Klient jest jakiś dziwny poruszanie się latanie statkiem jest w ogóle bez sensu, nie mówiąc juz o laserach i wgl ;/
     
  6. Chcieliście DO w 3D no to macie, a że wyszło im 3De... De... De... zamiast tego, to można było się spodziewać. :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2015
    kris0211. lubi to.
  7. RONDO13

    RONDO13 User

    Są widoczne nawet obce pety no. :eek:
     
  8. SλώczγK

    SλώczγK User

    tak się teraz zastanawiam czy ta nowa mini mapka nie będzie dodatkowym plusem dla graczy którzy zbierają boxy na bitkach na pewnym wspomagaczu bo na nowej mini mapce wystarczy raz kliknąc i można latać do woli trzymając jednym kliknięciem myszki i latamy po caaaaałej mapie hmm? :eek:
     
  9. SZRMaciek

    SZRMaciek User

    Wyrzutnia rakiet ładuje się bardzo długo
     
  10. Ric0

    Ric0 User

    gra muli na testowym , wszystko się wiesza a statki wyglądają tragicznie
     
  11. SZRMaciek

    SZRMaciek User

    Rakiety pld-8 można cały czas nimi strzelać i one nawet sie nie schładzają
     
  12. RONDO13

    RONDO13 User

    Nie da się w alienki strzelać z innej ammo niż x1 .. :confused:
     
  13. A tak dokładniej to co się zmieniło ? :D

    Up: Ja normalnie strzelam z x3, x4 :)
     
  14. moim błędem który zauważyłem to jak ktoś pości empa i się go ponownie zaznaczy to nie widać hp i osłon gracza
    dodatkowo mogliby wrócić stare grube lasery, lepsze by były do tych statków teraz
     


  15. Najgorsze jest to, że ten błąd występuje nie tylko na testowym. Czasami nie widać też formacji dronów.

    Tak samo dzieje się jak ktoś z niewidki wyskoczy.

    Wkurzające.
     
  16. -przebicie osłony-zalogowany pokazuje nieprawidłowe wartości osłony statku-musisz zmieniać konfy żeby na nowo się nabiły we właściwych wartościach,
    -nie nalicza właściwych wartości uszkodzeń z laserów (havoc+drony+kamyki+desing+pet+układ dronów"np.strzały")
    -gracze przeskoki pomiędzy statkami (cytadela+golec) wykorzystują te niewłaściwe naliczania wartości osłon z HP :)
    -pojawiło się wśród spostrzegawczych graczy:cool:nagła umiejętność wykorzystywania w przeciągu kilku sekund(max5-6) empo_O
    ALE PO ZA TYM WSIO ok...jak może być ok:oops:
     
  17. hallu

    hallu User

    To teraz teraz Ja dodam coś od siebie (dotyczy to Serwera testowego i PL1):
    Po skoku statku SPEARHEAD ---> GOLIATH w low przestaje działać profil pilota na:
    - Tajniki polowania
    - Kalibracja